2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aay kızlar çok saçma bir rüya gördüm anlatmadan geçemicem 😂 nasıl etkilendiysem buradan 😂 biz topictekileri bir yere toplamslar böyle bir ev falan sanki TV program çekimi gibi 😂 sürekli bir videolar fragmanlar falan biseyler çekiyorlar. Kimse kimseyle konuşmuyor ama yasak sanırım hala kk üzerinden topicte yazışarak devam ediyoruz. A Afratafrac seni gördüm canım diyorum ki bu kesin afratafra 😂 elinde telefon buradan biseyler yanıtlıyorsun ama asla konuşmak yok😂

Bence sen biraz medistasyon tarzı bir şeyler yap kuzum. Azıcık kendini rahatlatmaya odaklan. Eşine de bugün yumurtlama günü filan deme. Erkekler gergin oldularına spermlerine yansıyormuş okumuştum. 💕 İnşallah en kısa zamanda alırsınız güzel haberi.
İnşallah canım deneyeceğim bunu çok sağol 😊

Aay kızlar çok saçma bir rüya gördüm anlatmadan geçemicem 😂 nasıl etkilendiysem buradan 😂 biz topictekileri bir yere toplamslar böyle bir ev falan sanki TV program çekimi gibi 😂 sürekli bir videolar fragmanlar falan biseyler çekiyorlar. Kimse kimseyle konuşmuyor ama yasak sanırım hala kk üzerinden topicte yazışarak devam ediyoruz. A Afratafrac seni gördüm canım diyorum ki bu kesin afratafra 😂 elinde telefon buradan biseyler yanıtlıyorsun ama asla konuşmak yok😂
Hayır olsun gündüz niyetine kuşum. Popiş açık kalmış 🥰
Belkide hamiş çıkarım bak beni rüyanda gördüysen ona yorim ben 🥰

Düzenlemeden önceki mesajını okudum. Burada belli başlı kişiler birbirine cevap veriyorsa o konu hakkında bilgileri olduğu için veriyordur. Kimse bilmediğini konu hakkında mesaja cevap vermiyordur diye düşünüyorum.
Sorduğun soruya gelecek olursak seninle aynı durumda buradaki bir çok kişi ben de dahil. Zaten cevabı bilsek önce kendimiz yapacağız. Biz de üzerine düşmek istemiyoruz ama bir yandan da doktor doktor geziyoruz. Sen de burada okuyorsundur. Yani bilerek kimse sorunu cevapsız bırakmıyordur
Doğru yazmışsın. Mesela ben çok soğuk bi kişiyim o yüzden bazen kızlar sorunların yazinca daha sert akıllar verebiliyorum ( yani birisiyle sorunu varsa senkn hayatin sana kimse karisamaz tarzinda) o yuzden bazi olaylarda susuyorum çünki melisaa93 melisaa93 gibi aramizda güzel düşünenler daha sakin insanlar var. Yakin dönemde bi arkadasimizin yazdigina ben daha neqatif akıl verirdim mesela ama melisa melek gibi yazdi resmen. Doktor gebelik gibi bazi sorulardayda her kedin vücudu farklı bilimsel bi net cevabi olmayan sorularda akil fikir vermekten kaçıyorum sahsen. Test öneririz, sürecimizi anlatarak fikir sahibi olmasina yardimci oluruz ama bazi seylerde doktor olmadigimizi bildigimiz içjn bisey yapamayiz. Ben soyıerim doktors gitme bi kaç ay bos ver dinlen. Gidersin doktor derki 2 ay once gelseydin mümkündü. O ahı alamam

Ayy çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah canım. Öncesinde hiç test yapmamış mıydın? Kaçıncı günde yaptın? Bi de tavsiyen var mıdır bizlere?
Amin cok teşekkür ederim canım. ALLAH herkese sağlıklı bebiş versin. Adetim geçen ay geçikti 25 hqziranda olmam gerekiyorken 30haziranda oldm. Birde mantara yakalandm . Candida türünden mantar. Neyse bu temmuz ayındada aynı mantara yakalndım eşimle çok değerlendiremedk. Birde ben batn 9 11 günü usm gitdm ymurtalarm küçüktü dr dediki gelicek ay kı regilinde gelirisin yumurta büyütme falan yapcam dedi. K.b azeriyim çoğu şeyi yqnlış söyleyr bilirim. Temmuz 30 test yapıcam dedim unutfm yapamadm . Auğ 2 si yaptm 1 dakikadan az sürede çıjtı ikinci çizgu inanmadm ikinvi test yaptım çıktı yine hemeb. Bence tavsuye bu olurki kafana takmamakla alakalı . Ne kadar az düşünütsen o kadar çabyk olur. Ben bu ay hiç düşünmedm

Ay kızlar Allah için şu ateş meselesi nedir neden takip ediyorsunuz ben bilmiyorum çok şey kaçırıyormuşum gibi hissediyorum
Valla o konuda en deneyimli kişiler sanırımm fnd_50 fnd_50 ve melegim can melegim can

Onlar daha ayrıntılı ve doğru bilgi verirler ancak ateş ile yumurtlama gününü takip ediyorlar kuzum. Keskin bir düşüş ardından keskin bir yükseliş oluyormuş.

Amin cok teşekkür ederim canım. ALLAH herkese sağlıklı bebiş versin. Adetim geçen ay geçikti 25 hqziranda olmam gerekiyorken 30haziranda oldm. Birde mantara yakalandm . Candida türünden mantar. Neyse bu temmuz ayındada aynı mantara yakalndım eşimle çok değerlendiremedk. Birde ben batn 9 11 günü usm gitdm ymurtalarm küçüktü dr dediki gelicek ay kı regilinde gelirisin yumurta büyütme falan yapcam dedi. K.b azeriyim çoğu şeyi yqnlış söyleyr bilirim. Temmuz 30 test yapıcam dedim unutfm yapamadm . Auğ 2 si yaptm 1 dakikadan az sürede çıjtı ikinci çizgu inanmadm ikinvi test yaptım çıktı yine hemeb. Bence tavsuye bu olurki kafana takmamakla alakalı . Ne kadar az düşünütsen o kadar çabyk olur. Ben bu ay hiç düşünmedm
Bu arada ben de Azerbaycanlıyım. Həkimin kimdi?

Canım öncelikle geçmiş olsun. O mantar türünce mutlaka eş tedavisi vermesi gerekiyor. Eşin taşıyıcı oluyor çünkü senden ona geçince ve sen ilaç kullanınca tekrar ilişki olunca eşinden yine sana geçiyor. Eşine ilaç vermediyse mutlaka gidin tekrar doktora isteyin

Doğru yazmışsın. Mesela ben çok soğuk bi kişiyim o yüzden bazen kızlar sorunların yazinca daha sert akıllar verebiliyorum ( yani birisiyle sorunu varsa senkn hayatin sana kimse karisamaz tarzinda) o yuzden bazi olaylarda susuyorum çünki melisaa93 melisaa93 gibi aramizda güzel düşünenler daha sakin insanlar var. Yakin dönemde bi arkadasimizin yazdigina ben daha neqatif akıl verirdim mesela ama melisa melek gibi yazdi resmen. Doktor gebelik gibi bazi sorulardayda her kedin vücudu farklı bilimsel bi net cevabi olmayan sorularda akil fikir vermekten kaçıyorum sahsen. Test öneririz, sürecimizi anlatarak fikir sahibi olmasina yardimci oluruz ama bazi seylerde doktor olmadigimizi bildigimiz içjn bisey yapamayiz. Ben soyıerim doktors gitme bi kaç ay bos ver dinlen. Gidersin doktor derki 2 ay once gelseydin mümkündü. O ahı alamam
Sağol canım güzel düşüncen için ☺️

Ay kızlar Allah için şu ateş meselesi nedir neden takip ediyorsunuz ben bilmiyorum çok şey kaçırıyormuşum gibi hissediyorum
Kuzum adetle beraber başlıyorız ateş ölçmeye. Sabah 6 ile 8 arası yataktan kalkmadan dil altından. Yumurtlama yaklaştıgı zaman ateş düşüşe geçer ve yumurta çatladıgı zaman keskin bi yükseliş olur. Eger hamilelik gerçekleştiyse 14 16 gün boyunca ateş yüksek seyreder eger adet gelecekse ateş tekrar keskin düşüş yapar. örnek ateş tablomu atip sana anlıcamsın

Eklentiler

• 684A44B9-1AE3-4C75-99B3-6EB740357914.jpeg
    684A44B9-1AE3-4C75-99B3-6EB740357914.jpeg
    138,2 KB · Görüntüleme: 53
Canım öncelikle geçmiş olsun. O mantar türünce mutlaka eş tedavisi vermesi gerekiyor. Eşin taşıyıcı oluyor çünkü senden ona geçince ve sen ilaç kullanınca tekrar ilişki olunca eşinden yine sana geçiyor. Eşine ilaç vermediyse mutlaka gidin tekrar doktora isteyin
Candida bağırsak veya ağızda çoğalan bir mantar değil mi yanlış mı bilmiyorum? Hatta diyet falan yapiyorlar bildiğim kadarıyla. Sana ne onerdiler BethLegends BethLegends

Aaa çörek otu bal tarçın işe yaradı desene 💃 ben kahve içiyorum ilacı sonra içerim diyip dün unutmuşum içmeyi 🤦🏼‍♀️ alarm da var ama işte balık hafızam 😂 ovu testim beyaz benim daha bı dahaki ay bal çörekotuna geçeyim😂
gecme diger aya bu ay olur inş ben sabah ac karna bal çörek otu kahvaltıdan sonra omepaq10 ögle yemeginden sonra da impryl kullanıyorum arada bazen ada cayı içiyorum hepsi etki etti galiba 😂😂 ay erken yumurtlama olsun daha iyi olur

X