2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canım hala regl olmadım. Ama kafam karışık belkide hala var regl olmama☺️ Normalde benim bat 6 Ağustos.klomen kullandım daha erken yumurtlama oldu diye 2 Ağustos bat olarak düşünmüştüm ama olmadı hala. Ağrılarımda var bakalım bekliyorum
test negatifse bugün yarın olursun canım 😊

Kızlar bir soru soracağım size acaba bebek olmuyor diye bir müddet düşünmeyip boşvermek mi lazım yoksa bu konunun üstünde durup çözmeye mi çalışmak lazım kararsız kalıyorum

Ayyy hadi inşallah bu grup bereketli A Afratafrac inaniyorum bizi boş yollamauacak 🤣🤣🙈🧿💜 etiketle beni de olur mu kuşum şu ara nerede olduğum belli değil üniversite tedarikçi dolanıyorum bakamıyorum çok

fnd_50 fnd_50 canım günaydın ☺️ Ateşin nasıl çıktı bugün

fnd_50 fnd_50 uyanmadınmı hala kızzzzzz
Aşkolar ateşim düştü düştü de istediğim gibi düşmedi bu ateşe bugün de adet olmam en fazla gece leke olabilir sanırım yarın 36.4 olur ve yarın adet olurum. Bu durumda randevuyu iptal edip pazartesiye alayım değil mi? A Afratafrac

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    IMG_7599.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 45
fnd_50 fnd_50 uyanmadınmı hala kızzzzzz
Yok beeeee uyandım da anca girdim yaaa eşim bir daha gitti kan vermeye yan ilçeye bakalım buranın kan ölçme aletleri biraz sıkıntılı dediler geçen hamile olmayan birini hamile çıkarmış 🤦🏻‍♀️ yaygara kopmuş bir de çıkmaması gereken biriymiş kızmış sanırım🤦🏻‍♀️ olaylar olaylar şikayet durumları varmış. Biz de işkillendik yan ilçedeki hastanede verdi bugün.

Bencede oyle yap kuzum benim gelir diyorsan salı da olur
Emin olamıyorum 36.5 olduğu zaman kesin leke geliyordu. Ertesi gün 36.4 olduğunda tamamen adet geliyordu .Şimdi 36.6 ilk kez böyle oluyor bence Progestan yüzünden böyle oldu. Yarın adet olursam pazartesi 4. Gün oluyor o zaman da olur herhalde ya

vucudumuz oyun oynuyor bu ay kürler vitaminler baya bişey kullanıyorum onlardan mı acaba bugunde kasıklarımda agrı var
Hepimiz birbirimizden mi etkileniyoruz anlamadım 😂 kadınların hormonları birbirinden etkilenirmis yan yana sürekli vakit geçirdiğin kişiyle aynı zamanlarda regl oluyormussun mesela. Ben bu olayı kendimde de gördüm bir çok kez 😁 bir buradan uzaktan telapati yapip birbirimizi etkiliyoruz 😂 çoğu kişi gecikti bu ay, şu an 3 kişi olduk sanırım kasik ağrısı çekip ovu testi beyaz olan hamile arkadaşlardan da etkileniriz inşallah 😂

Emin olamıyorum 36.5 olduğu zaman kesin leke geliyordu. Ertesi gün 36.4 olduğunda tamamen adet geliyordu .Şimdi 36.6 ilk kez böyle oluyor bence Progestan yüzünden böyle oldu. Yarın adet olursam pazartesi 4. Gün oluyor o zaman da olur herhalde ya
Olur bence aşkım olaya şok oldum yalnızzzz o nasıl ıs oylee

Hepimiz birbirimizden mi etkileniyoruz anlamadım 😂 kadınların hormonları birbirinden etkilenirmis yan yana sürekli vakit geçirdiğin kişiyle aynı zamanlarda regl oluyormussun mesela. Ben bu olayı kendimde de gördüm bir çok kez 😁 bir buradan uzaktan telapati yapip birbirimizi etkiliyoruz 😂 çoğu kişi gecikti bu ay, şu an 3 kişi olduk sanırım kasik ağrısı çekip ovu testi beyaz olan hamile arkadaşlardan da etkileniriz inşallah 😂
valla birşeyler oluyor ama dur bakalım hayırlısı :))

Bu inofolic mi etkiledi acaba

Evet insan etkileniyor kesinlikle doğru. Biz eskiden hep annemle beraber olurduk. Sonra oda arkadaşlarımla birlikte oluyorduk. Şimdi de beraber çalıştığım kızlarla günlerimiz hep yakın oluyor.
Dediğin gibi hamileler de bizi yanlarına çeksin😄

Kizlar merhaba 13 aylik bir oglum var yeniden gebelik dusunuyorum bu ay adetim 26 sinda bitti 28 ve 29 unda korunmasiz iliskimiz oldu suan acayip bir kasık agrim var belirtiler bu kadar cabuk cikmaz ama ben bu agriyi taniyorum ve adetten hemen sonra gebe kalmak mümkün mü bilgi sahibi olanlardan yorumlarini bekliyorum
Yumurtalanma takibi yapın neden olmasın bende emzirme döneminde Hamile kaldım

X