2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet ilk gebeliğimde de klomen kullanmıştım o ay hamile kalmıştım ama o zaman şimdiki gibi değildim hiçbir şey bilmiyordum streste yoktu tabi. Evet bencede egzersiz önemli bende o sıralar spor yapıyordum belki etkisi olmuştur. İnşAllah sanada bu ay nasip olur gebelik

Bence yüksek çıkarsa testi tekrarla bir gün daha bekle sonra kan ver

Ay vallahi ne desem bilemedim ateş takibi yapmadım hiç. Ama bence kan verebilirsin yüksek çıkarsa hatta gitmişken komple tüm herşeyime bakılsın de sağlıkocağına mis gibi

Bugün hamile bi arkadaşımıza hediye almak için e-bebek’e girdik eşimle. Böyle bir süreçteyken biraz talihsiz bir seçim oldu galiba. Çok duygulandık yani anlatamam size çok kötü olduk. En son mama kaşıklarına bakarken ağlamaya başladık ikimiz de başımızı başka tarafa çevirdik birbirimizi görmeyelim diye, gözgöze geldiğimizde ağlıyorduk. Allah’ım gönülden isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın tek duam bu..

Kuzummmm siz çok güzel anne baba olacaksınız eminim. Kısa bir süre sonra havalara uçacaksınız inşallah

S simurgggg canım nasılsın napiyorsun
Niqu canım nasıl gidiyor hersey yolundadır umarım
fnd_50 canım sende durumlar nasıl
A Afratafrac canım erken yumurtladim galiba 3 gündür yumurtanin beyazı uzayan akıntı maffetti beni yaz günü. Ama 3 gündür degerlendiremedik bugün degerlendirdik reglimin 10..gunu başladı şaşkınım sende durumlar nasil

Hormonlardan olabiliyor kuzum ovulasyon
Ben mesela Mayıs'ta 2 kez regl oldum
Bu yaşıma kadar hiç olmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…