2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebişim sıkıntı yok akıntı hala geliyorsa yumurtlamamışsındır daha. Bugün değerlendirdiysen süper ben de bugün değerlendirdim. Bugün pik gördüm bak. Havuç yedim 3 tane akşam çatlasın hazır değerlendirdik diye Gece uyurken çatlayıp sperm ile döllenir umarım. Yarın silik çıkacak mı bakalım görcez. Sol yumurtalığımda ağrım arttı baya, sanırım çatlamaya çalışıyor. Seninle yine aynı tarihlerde öğrencez o zaman bebeğim.

Ayyy hadi inşallah canım benim ovulasyon yapmadım ben akıntı takibi bu ay yüzümüz gülsün inşallah

Ayyy hadi inşallah canım benim ovulasyon yapmadım ben akıntı takibi bu ay yüzümüz gülsün inşallah
Benim de dün öğlen yoğun akıntım geldi. Bugün pik oldu ve akıntım kesildi. Sen Bugünü değerlendirmişsin iyi olmuş. 1 dolu 1 boş gidebilirsin şu önümüzdeki bir kaç gün.

Ben de nasıl bişey bilmiyorum ama sanki içimde paraşüt açılacakmış gibi bir his bu tampon olayı
Ay sormaaa hiç görmedim kullanmadım ama kullananları duyunca ben korkuyodum ya içinde kalır da çıkamazsa diyee durduk yere kendime dert edip düşünmüştüm bi ara hahah manyak mıyım neyim

Aşkım ben bu ay enteresan bir durum içindeyim. Yarın adet olmam gerek ama hiç adet belirtisi de yok gebelik belirtisi de. Sabahki ateşe bakacağım. İdrar testlerim negatif beklemedeyim. Sen nasılsın

Benim yine başladı aralıksız hafif bel kasık ağrısı
Geçen ay dışında önceki aylarda hep böyle olmuştu. Geçen ay biraz kendimce yoga yapmıştım o iyi gelmişti galiba. Bi gün yumurtlamada ağrı olmuştu sadece. Bu ayki dinmedi gitti 2 gündür. Kimbilir adete kadar azala çoğala devam edecek. Ne uyuz bişey
Yarın bi yeniden başlıycam kesilir belki çabuk.

Sorun şu ki devam bile etmedik pik günü ve çatlak gününü değerlendirebildik sonra ateş yükseldi zaten… ilk defa bir ayı kestiremiyorum her şey yarınki ateşe bağlı

Bence yüksek çıkarsa testi tekrarla bir gün daha bekle sonra kan ver

Ay vallahi ne desem bilemedim ateş takibi yapmadım hiç. Ama bence kan verebilirsin yüksek çıkarsa hatta gitmişken komple tüm herşeyime bakılsın de sağlıkocağına mis gibi
Aynen bu dediğinizi yapıcam galiba yarın ateş çıkmazsa bir test daha yapar ertesi gün kan veririm artık…

Merhaba kızlar bende Ağustos ayı gebelik planı yapıyorum ama bir yandan da endişelerim var 11 senelik evliyim ikizlerim var bu yıl okula baslicaklar..Evlendigimde çok zor 5 sene geçirdim hamile kalamdim ameliyat falan olmam gerekti sonrasında hamile kalabildim. ikizleri büyütün derken bir kaç aydır fark ettim ki tekrardan hamile kalmak istediğimi ama yine çok korkuyorum olmasa diye 18 temuz adet gunumdu 24 temuzda bitti 25.26.27.29.30.1 birliktelik oldu şuan acaip derecede kasıklarımda ağrılarım ve goguslerimde hasasiyet var uzun zaman sonra korumasız ilişkiden mi kaynaklı yada dolenmeden dolayimi onu bilemiyorum. Allah önce olmayanlara sonra bana nasip etsin

Öyle yaparım zaten rahat edemem ben hemen çıkınca değişim yaparım bakalım bana rahat olucak mı
Tamponu ben kullandım kullanıyorum ve bence gayet harika bir icat. Yerleştirme işini doğru yapman halinde hiç problem yaşamazsın. Tampax’ı öneririm hatta. Yerleştirme aparat da oluyor onun şırıngaya benzer. Düzenli olarak değiştirmeye dikkat et sadece. Ne dıştan içeri ne de içerden dışarı bir sızıntı olmaz korkma. O ipi çekince de mutlaka gelir. Korkmadan iyice yerleştir fakat mutlaka.

Canim benim iyiyim cok şükür sende ne var ne yok regl bekliyorum. Bu ay itibaryle birakiyorum artik her seyi. Icimde pek heves de kalmadı esasen. Ne ovu testi ne takip yaparım. Pms den dolayi mi duygudurumum boyle bilmiyorum ama heralde bu ay boyle gecer gibi geliyor.
bazen akintidan bir kac gun sonra olabiliyor yumurtlama. Degerlendiremedim diye üzülme. Önümüzdeki bir kac günü iyi degerlendir. Belki erken yumurtlayacaksin. Hamile kaldigin ay da oyle degil miydi zaten.. hadi insallah

Pozitf gosterfi yarin kan vercem

Kuzum benim test negatif. Regl de henuz gelmedi. Ya yarin ya da en gec cmtsi olur gibi geliyoru

Üşenmedim 2 kez yaptm
Pozitf benide ekle
.

Eklentiler

• Screenshot_20230803_011520_Gallery.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…