2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar omega 3 , d vitamini içeren takviye alıyor musunuz? Acaba Mfk fodega mı alsam diye düşünüyorum bu ay. Yoksa cuma bir doktor gününü mü beklesem
BEn her gün içiyorum canım omega3 ve d vitamini. ayrıca b12 vitamini de.

Bence buna kimyasal denemez düşmüyor ki yükseliyor. farklı merkezlerde vermenin sonucu olabilir. Gebelik mi acaba diyorum değer çok yavaş artıyor anlamlandıramadım. Son test sonucunu bekleyelim bakalım ne çıkacak

Bence tamamen olumsuz diyemeyiz canım. Moralini bozma. Düzenli yükseliyor mu ona bakalım

Az sonra gidicem muhtemelen 1,5 saate çıkmış olur inşallah ben de merak ediyorum

Acaba bu kadar küçük değerlerde artış böyle mi
Normalde 1.20 çıktığında 2 gün sonra 40 ve üstü çıkmalı değeri ama senin değerin 2 katı değil benim böyle oldu sağlıklı artmadı kimyasalım da 30dan 2 gün sonra 40a çıktı üzgünüm doktora gitmelisin ilaç başlamalısın

Amin inşallah kuzum darısı hepinize olsun bir de kalp atışını duyalım hayırlısıyla

O zaman 30 temmuzla kıyas yapsak daha doğru olur diycem de laboratuvar farklı oluyor dimi?
Şimdi vereceğim kanı 30 temmuzla kıyas yapmamız gerekiyor çünkü aynı laboratuvar olacak canım, bugün gittiğim araştırma hastanesinde mecburen verdim şüphem var dedim antibiyotik vericekti doktor o yüzden

Kızlar omega 3 , d vitamini içeren takviye alıyor musunuz? Acaba Mfk fodega mı alsam diye düşünüyorum bu ay. Yoksa cuma bir doktor gününü mü beklesem
Kuzum ben bunların hepsini kullanıyordum doktor vermişti. Sonra dedim ya olmuyor diye herşeyi bıraktım hepsini. Şimdi sadece d kullanıyorum

canım şuan değerler çok küçük olduğu için tam anlamıyla yorum yapılamıyor anladığım kadarıyla 20 çıkmış olsa ben de 40 olmasını beklerim ama inanılmaz küçük değerde henüz çok başında karşılaştım mesela diyelimki adeti gecikip ilk kanını verip değerini 10 gören kişinin ilk baştaki artışını bilemiyoruz asıl bunu merak ettim ben adetten çıktım ve 5 gün sonra böyle bişey oldu başına gelen var mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…