2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Adetten hemen önce ilişki olmuş muydu?

Canım ilginç bir şey yaşanıyor heyecanla bekliyorum güzel bir sürpriz olacak inşallah

Kimyasalsa bile neden ilaç başlıyor ki?

Kızlar selamlar, çok yazmasam da ara ara girip neler olmuş diye bakıyorum, yeni bi bilgi okudum doğruluğu da nedir tam bilemiyorum ama denenebilir, sizlerle de paylaşmak istedim, sabahları eşler dinlenmiş olduğu için bebek olma ihtimali daha yüksek oluyormuş, spermler daha hareketli ve canlı oluyormuş galiba.

35 yaşındayım.Aslinda yas konusunda da endişeleniyorum geç kaldım diye.2.cocugum küçükken de cesaret edemedim.

Beni annem 37 de doğurmuş bence geç değil, ben de 29 um, senin gibi 3 istiyorum nasipse o zamana aynı yaşlarda oluruz ama geç bir yaş değil bence
Benim gibi 3. düşünenleri görmek beni mutlu ediyo, ben de 36 yaşındayım, çocukları çok seviyorum, kalabalık şenlikli bi ailem olsun istiyorum, Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla

Benim gibi 3. düşünenleri görmek beni mutlu ediyo, ben de 36 yaşındayım, çocukları çok seviyorum, kalabalık şenlikli bi ailem olsun istiyorum, Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla
Yaaa ne güzel.Ben de çok seviyorum çocukları.2 oğlum var Rabbim bağışlarsa.3.ye niyet ettim bakalım.Biz 4 kardesiz kalabalık ailede büyüyünce ben de 2 de kalmak istemedim.En sagliklisindan hayirlisindan dileyen herkese de bize de nasip olsun inşallah

Evet yaş olayı beni de biraz tedirgin etmiyor değil, Allah sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize. Aminnn aminn, ilk çocuğu için çaba gösterenlere Allahım kolaylikla, hayırla nasip etsin inşallah.

Benim de 2 oğlum var, işin tuhafı bizim ailelerde 2 den fazla çocuğu olan hiç yok, bizim olursa biz ilk olacağız, amin amin en önemlisi dediğin gibi sağlıkla, hayırla nasip olsun inşallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…