2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım şuan değerler çok küçük olduğu için tam anlamıyla yorum yapılamıyor anladığım kadarıyla 20 çıkmış olsa ben de 40 olmasını beklerim ama inanılmaz küçük değerde henüz çok başında karşılaştım mesela diyelimki adeti gecikip ilk kanını verip değerini 10 gören kişinin ilk baştaki artışını bilemiyoruz asıl bunu merak ettim ben adetten çıktım ve 5 gün sonra böyle bişey oldu başına gelen var mı diye 🥹
Adetten hemen önce ilişki olmuş muydu?

canım şuan değerler çok küçük olduğu için tam anlamıyla yorum yapılamıyor anladığım kadarıyla 20 çıkmış olsa ben de 40 olmasını beklerim ama inanılmaz küçük değerde henüz çok başında karşılaştım mesela diyelimki adeti gecikip ilk kanını verip değerini 10 gören kişinin ilk baştaki artışını bilemiyoruz asıl bunu merak ettim ben adetten çıktım ve 5 gün sonra böyle bişey oldu başına gelen var mı diye 🥹
Canım ilginç bir şey yaşanıyor heyecanla bekliyorum güzel bir sürpriz olacak inşallah

Normalde 1.20 çıktığında 2 gün sonra 40 ve üstü çıkmalı değeri ama senin değerin 2 katı değil benim böyle oldu sağlıklı artmadı kimyasalım da 30dan 2 gün sonra 40a çıktı üzgünüm doktora gitmelisin ilaç başlamalısın
Kimyasalsa bile neden ilaç başlıyor ki?

Kızlar selamlar, çok yazmasam da ara ara girip neler olmuş diye bakıyorum, yeni bi bilgi okudum doğruluğu da nedir tam bilemiyorum ama denenebilir, sizlerle de paylaşmak istedim, sabahları eşler dinlenmiş olduğu için bebek olma ihtimali daha yüksek oluyormuş, spermler daha hareketli ve canlı oluyormuş galiba.

35 yaşındayım.Aslinda yas konusunda da endişeleniyorum geç kaldım diye.2.cocugum küçükken de cesaret edemedim.

Beni annem 37 de doğurmuş bence geç değil, ben de 29 um, senin gibi 3 istiyorum nasipse o zamana aynı yaşlarda oluruz ama geç bir yaş değil bence
Benim gibi 3. düşünenleri görmek beni mutlu ediyo, ben de 36 yaşındayım, çocukları çok seviyorum, kalabalık şenlikli bi ailem olsun istiyorum, Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla 🤲

Benim gibi 3. düşünenleri görmek beni mutlu ediyo, ben de 36 yaşındayım, çocukları çok seviyorum, kalabalık şenlikli bi ailem olsun istiyorum, Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla 🤲
Yaaa ne güzel.🥰Ben de çok seviyorum çocukları.2 oğlum var Rabbim bağışlarsa.3.ye niyet ettim bakalım.Biz 4 kardesiz kalabalık ailede büyüyünce ben de 2 de kalmak istemedim.En sagliklisindan hayirlisindan dileyen herkese de bize de nasip olsun inşallah 🤲

Saglik problemleri olursa ben de ya da bebekte diye endişelerim var.35 sonrası riskli görüldüğü için psjkolojik olarak etkileniyorum sanirim.Insallah korktuğumuza uğramayız.Saglikli gebelikler yaşar saglikla ve sağlıklı bebekler dünyaya getiririz.Tabi her zaman öncelikle ilk bebeğini isteyenlere diliyorum.Önce onlar sevinsin insallah 🤲
Evet yaş olayı beni de biraz tedirgin etmiyor değil, Allah sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize. Aminnn aminn, ilk çocuğu için çaba gösterenlere Allahım kolaylikla, hayırla nasip etsin inşallah.

Yaaa ne güzel.🥰Ben de çok seviyorum çocukları.2 oğlum var Rabbim bağışlarsa.3.ye niyet ettim bakalım.Biz 4 kardesiz kalabalık ailede büyüyünce ben de 2 de kalmak istemedim.En sagliklisindan hayirlisindan dileyen herkese de bize de nasip olsun inşallah 🤲
Benim de 2 oğlum var, işin tuhafı bizim ailelerde 2 den fazla çocuğu olan hiç yok, bizim olursa biz ilk olacağız, amin amin en önemlisi dediğin gibi sağlıkla, hayırla nasip olsun inşallah hepimize 🤲

X