2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet yaş olayı beni de biraz tedirgin etmiyor değil, Allah sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize. Aminnn aminn, ilk çocuğu için çaba gösterenlere Allahım kolaylikla, hayırla nasip etsin inşallah.
Amin canım amin.Saglik problemim yok çok şükür.Şeker tansiyon vs.Biraz kilo problemi var.Diger çocuklarımı da sezeryanle kiloluyken doğurdum.Allaha bin şükür problem yaşamadım.Ilk 27 de 2.yi 31 de doğurdum.Simdi 3.ve yasta 35 olunca bi tırsmıyor değilim.Bakalim hayirlisi Allahtan.Gözümü kararttım dua ederek basladım.

Evet dua ve tevekkül, Allah her şeyin en hayırlısını nasip etsin hepimiz için

Haydaaaaaa şimdi bu ateş niye böyle atraksiyon yapıyor bana? İlk kez böyle bir şey oldu. Bugün 13. Gün. Geri yükseldi ateş dün düşmüştü. Yarın birden mi düşecek yani ilk kez yorumlayamadım. Ateşte bu kadar iyi olan ben. Ben bugün 36.5 görürüz lekelenme falan başlar yarın da tam takır adet olurum diyordum 36.4 ile. Şimdi bugün adet olmayacağım kesin. Yarın birden düşecek sanırım 36.4 e ve adet olacağım. Papatyamaviss T TASUU A Afratafrac melegim can melisaa93 Safransari imagination forever tweeetyyy

Eklentiler

• IMG_7555.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 50
Ateş bize heyecan yaptırıyor yarında düşmezse test yap bence

Bebegm dollenmenın ne zaman olacagını bılemedıgımız ıcın olabılır belkıde yerlesme dususuydu.yarın sabah test yaparsınınsallah oyledır mınnosum

Düşmesinnnnnnn ateşin Aminnnnnnnn

Vardiyalı çalışıyor eşim

Elinde test varsa bir yapsana kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…