2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya işte olacağı varsa oluyor. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel bir yolculuğa başlarsın. Doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah. Öyle güzel evlatlarımız olsun ki ahlaklı,temiz kalpli, zeki, akıllı, sağlıklı biz bu yola bunun için mi baş koyduk dedirtmesin. Bişeyleri çok isterken de korkuyorum, eksik dilemekten, yanlış dua etmekten...
En güzeli olsun 🙏
O duyguları bende yaşıyorum acaba yanlışmı dua ediyorum diye ama kalbimizdekini biliyor Allah vakti geldiğinde nasip edecek sağlıklı hayırlı güzel evlatlarımızı

Hayır canım normal gebelik işte ☺️ Süreç tahmin edilenle aynı günlerde ilerlememiş sadece☺️ Belki tahmin ettiğinden geç yumurtladın yada bebişin tüplerdeki yolculuğu daha uzun sürdü
klomen kullandım yumurtlama ilacı ve uygulamada gösterilen yumurtlama gününden sonra da ilişkiye devam ettim ve çok şükür bir belirti gördüm inşallah gün geçtikçe değerlerim daha da yükselir de umutsuzluğa kapılmam :) şuan değer çok yüksek olmadığı için şüpheli gebelik diyorlar 1 hafta sonra tekrar kan testi vereceğim bakalım

klomen kullandım yumurtlama ilacı ve uygulamada gösterilen yumurtlama gününden sonra da ilişkiye devam ettim ve çok şükür bir belirti gördüm inşallah gün geçtikçe değerlerim daha da yükselir de umutsuzluğa kapılmam :) şuan değer çok yüksek olmadığı için şüpheli gebelik diyorlar 1 hafta sonra tekrar kan testi vereceğim bakalım
Kalp atışı duyulana kadar şüpheli gebelik diyecekler zaten canım onu dert etme☺️ Test yapmış mıydın peki bende klomen kullandım 13.günüm hala testler negatifte sen bir anda umut oldun bana 😍

O kadar haklısın ki ☺️ Rabbim kalbimizi biliyor doğru düzgün dillendiremesekte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere İnşAllah 🤲🏻😍 bir bebeğin anne rahmine düşeceği vakit geldiyse rabbim her şeyi çok güzel ayarlıyor onu gördüm ben☺️Yoksa üff ne çocuğu ya ben alamam o sorumluluğu diyen safın biriydim ☺️
Bence de öyle vakti zamanı geldiğinde kimse engel olamıyor. Bu evlilik içinde öyleydi ben sınavım bitti sanıyordum 😄
Ama onda da herşeyden vazgeçtiğim bir anda olmuştu. Üstüne düşünce kendimi daha çok yıpratıyorum farkındayım. Sanki son otobüs kalkacak ve ben bunu kaçıracakmışım gibi bir his var.

merhaba

acil bir şey sormak istiyorum. bugün kan testi verdim sonuç 40.4 çıktı adetim 3 gün gecikti 3 gündür bel ve kasık ağrısı çekiyorum daha yeni olduğu için mi yoksa ekstra bir durum mu vardır. Bu durumu yaşayanlar oldu mu
Hamilesin canım maşallah 🧿

Kızlarım bn bugun kalp atışını duydum çok şukur 🙏karından
Sata gore 7+4 fakat geç döllenme 6 haftalık dedi
Bıkaç kan tahlılı verdım

6 cmlik kistım oylece duruyor😔
Folikul degıl kanamalı kist dedi, kötu bısey demedı ama bakıcaz takıp edıcez dedi, 1 hafta sonraya cagrdı, yıne bıkaç tahlıl istıcem dedi
Maşallah kuzum çok sevindim 🧿🧿 kistle doğuma giden çok duydum. Doğumda atılıyormuş hiç hiç üzülme

Kalp atışı duyulana kadar şüpheli gebelik diyecekler zaten canım onu dert etme☺️ Test yapmış mıydın peki bende klomen kullandım 13.günüm hala testler negatifte sen bir anda umut oldun bana 😍
hiç test yapmaya cesaret edemedim çünkü yapsaydım büyük ihtimalle negatif çıkardı sadece adetim 3 gün gecikti diye doktora gittim ultrasyona baktı 3,5 mm kist var dedi bende klomenden dolayı kist oluştu diye üzülmüştüm kan testini verdim sonuç 40 çıktı ama yine de kese görünmedikten sonra bi korku olacak gibi :) erken öğrenmeklede mutlu olamıyorsun bu sefer kese de görünecek mi o telaşı sarıyor insanı. 7 aydır çok sabır ettim hala umudum yoktu hayal kırıklığına uğramaktan korkar olmuştum çok şükür bi umut ışığı gördüm Allahım sana da en kısa zaman da hayırlı mutlu haberler almanı sağlasın inşallah. :)))

Kızlar 28'i yumurtlama 29'u çatlama olarak değerlendirdik 30'u eşimin işinden dolayı değerlendiremedik. Genelde 3 gün arka arkaya olması gerektiğini söylüyor herkes. Aklıma takıldı :KK43: Sizce bu ayki hamilelik durumunu çok etkiler mi 30un boş geçmesi? İlk kez ovulasyon testi yapıyorum ondan tam bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20230729_235411.jpg
    IMG_20230729_235411.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 90
Çok şükür bebeğine ruhu gelmiş 😍 artık iki canlısın canım benim. Olumsuz tüm düşünceleri at kafandan. İnsanlar ne şartlarda çocuk doğuruyor sen bu kist fln hiç birine takılma ☺️ Rabbim ömür verdiyse gerisi önemli değil biliyorsun ☺️
Cnm dedğin çok dogru tabiki
Rabbim ömür verdıyse, doğacaksa gerisi önemli değil
Bna ve bebege zarar vermesınde orda dursun, yada kaybolsun 🙏

hiç test yapmaya cesaret edemedim çünkü yapsaydım büyük ihtimalle negatif çıkardı sadece adetim 3 gün gecikti diye doktora gittim ultrasyona baktı 3,5 mm kist var dedi bende klomenden dolayı kist oluştu diye üzülmüştüm kan testini verdim sonuç 40 çıktı ama yine de kese görünmedikten sonra bi korku olacak gibi :) erken öğrenmeklede mutlu olamıyorsun bu sefer kese de görünecek mi o telaşı sarıyor insanı. 7 aydır çok sabır ettim hala umudum yoktu hayal kırıklığına uğramaktan korkar olmuştum çok şükür bi umut ışığı gördüm Allahım sana da en kısa zaman da hayırlı mutlu haberler almanı sağlasın inşallah. :)))
Canım muhtemelen birden fazla yumurtan oldu. Biri döllendi diğeri kist oldu. İnşallah sağlıkla ilerlesin değerin

Kızlar 28'i yumurtlama 29'u çatlama olarak değerlendirdik 30'u eşimin işinden dolayı değerlendiremedik. Genelde 3 gün arka arkaya olması gerektiğini söylüyor herkes. Aklıma takıldı :KK43: Sizce bu ayki hamilelik durumunu çok etkiler mi 30un boş geçmesi? İlk kez ovulasyon testi yapıyorum ondan tam bilmiyorum
29u da yeter canım olacağını varsa.

Spermin en az iki gün -ki bildiğim kadarıyla daha falza- yaşadığını düşünürsek bence etkilemez. Zaten gün aşırı ilişki olmalı deniliyor

X