2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Duygularıma tercüman olmuşsun 😄 işte bunu bir yapabilsek
Yaparız ya ama burda birbirimize çok gaz veriyoruz 🤣🤣🤣
çokça amin hepimize inş. heralde görürsem düşer bayılırım o derece şok olurum tek cizgiye alıştım çift cizgide ne yaparım bilmiyorum
Amiin 🙏 4 yılın sonunda sanırım bende bi bayılırım ikinci üçüncü testi yaparım 🤣🤣 Kesin testler bozuktur diye
selamcanımlar
bende cok aktıf ddegılım gruba ama arada takıp ediyorum
bat11 agustos . yumurtalama gunumu takıp edıyorum bakalım ınsallah olur bu sefer yumusumuz
Aleyküm selam canım. Takviye falan kullanıyor musun?
Ayyy bat mı beklicez 😂😂😂pazar günü 4 gün kalmıyor mu 🫣🫣🫣🫣
Kız durmuyor zaten o yapacak pazar günü 🤣🤣
Ben de aynı misafir trafiği içindeyim bebeğim 😍 yinede bir gözüm burada 🤭 bıraktığın gibiyim yumoşu çatlattım gün sayıyorum
Ya çok seviyorum misafir ama çok aşırı sıcakta insanı çok zorluyor ya 🤦🏼‍♀️ Hadi hayırlısı ile döllenip tutunsun inşallah 🙏🙏 bende hala regl olamadım 🤣🤣

Kızlar size ateşle takibin güzelliğini göstereyim. Bakın yumurtlama öncesi ateşim 36.2 36.3 36.4 civarı. Dün emin olamadık ovu yapmıştım acaba çatladı mı çatlamadı mı çok emin olamadık. Hatırlarsanız. Dün başlayan kasık ağrım gece öyle devam etti ki çatladığına inandım. Bakın ateş en düşükten yükseldi. Yumurtlama sonrası 36.5 36.7 36.8 gibi yükseliyor benim.Bu kadar erken yumurtlamam beni şok etti çünkü dediğim gibi normalde geçen ay bile 19-20 civarı yumurtladım. İnofolic etkisi diye düşünüyorum. Şimdi kızlar sizden bir konuda fikir yardım istiyorum. İnofolic devam etmeli miyim? Bir de elimde progestan var ilk gebeliğimde 15. Gün başlayıp 10 gün içtiğim ay hamile kalmıştım. Yine öyle yapsam mı diyorum. (Ama bu süreçte progestan kullandığım aylar oldu tutmadı) hormon ilacı sonuçta. Kafama göre almam doğru olur mu? @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 @melegim can A Afratafrac @Tikabasa Safransari Safransari etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar fikirlerinizi bekliyorum
Canim geç gördüm mesajını.
Ne yaptın ne karar verdin ?

🙈🙈🙈Gittim gittim canım, her şey yolundaymış çok şükür. Cinsiyet sorduk özellikle baktı, bir fikrim var ama diğer kontrole daha net olur, o zaman diyeyim dedi. Sanırım çocuklar olunca yanımızda söylemek istemedi ama bilmiyorki benim oğlan da kız istiyor 🤣🤣🤣
Hadi hayırlısı 😂

Makyaj ben de sevemedim bir türlü ya zaten göze sürülen o şeyler beni şapır şapır ağlatır sular akar kızarır kaşınır gözlerim hassastır alerjiktir. Düğünde en en en sade makyaj neyse onu isterim dedim onda bile sanki bir ton bir şey sürdüler gibi geldi bana. Dedim en hafifi buysa ağırı nasıl oluyor acaba😁😁😁 hatta yapan kız dedi ki hiç makyaj yapmıyor musunuz dedim hayır dedi çok belli gözler yerinde durmuyor ki ağlıyor 😅😂😂😂😂 düğün bitince yüzümü nasıl yıkıyorum ağır bir yük var gibi gelmişti çünkü alışkın olmayınca o kirpikten de takmışlardı ölümdü
Bende de makyaj Hic durmaz. Cildim yağlı ondan mı bilmem.
Sürdüğüm tek şey güneş kremi 😂

O zaman normal kabul ediyoruz bu semptomları😂😂
Benim de bi şeffaf bir açık sarıya çalan akıntım oluyor ama su gibi değil 😂
Şuan bildiğin doğum sancısı çektim bi 10 dakika rahim kasılması filan yaşadım geçen ay kimyasal gebelik geçirdim o zaman da böyle olmuştu bi çok ağrılar hemen hemen aynı hayırlısı olsun inşallah sabah test yapcam bakalım 😅

Amiin 🙏 4 yılın sonunda sanırım bende bi bayılırım ikinci üçüncü testi yaparım 🤣🤣 Kesin testler bozuktur diye

Ya çok seviyorum misafir ama çok aşırı sıcakta insanı çok zorluyor ya 🤦🏼‍♀️ Hadi hayırlısı ile döllenip tutunsun inşallah 🙏🙏 bende hala regl olamadım 🤣🤣
Aşkım takviye olaraktan folik asit magnezyum kullanıyorum multivitaminin vardı bitti OMEGA 3 ile beraber bitmişti ♥️

İlacın yeni bitti dimi canım İnşAllah yakında regl olacaksın ☺️ Misafiri bende severimde sıcakta zorladı gerçekten birde yumurtlama haftası değerlendirmem gerekiyor yorgunlukla zor oluyor üstüne birde hastalanıyorum galiba boğazım yanıyor halsizlik başladı. Hayırlısı olsun İnşAllah ☺️

Eklentiler

• IMG_0640.jpeg
    IMG_0640.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 58
X