2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar hadi bende kendi bu çıtır hâlimi atım bu arada çok zayıftım gelinliği daha sikamasilar beli boldu Eki Görüntüle 3275539
Sen de çok güzel olmuşmsun bebişim. Ah o taç benim içimde kalmıştı. Hep tacım olsun isterdim. Evlenirken hiç aklıma taç toka bişi takmak gelmedi sdfghjkmö

Sen de çok güzel olmuşmsun bebişim. Ah o taç benim içimde kalmıştı. Hep tacım olsun isterdim. Evlenirken hiç aklıma taç toka bişi takmak gelmedi sdfghjkmö
Canım nasıl istiyorsa öyle yaptım aşkım
Tek sorun kır düğünumuzu yağmurdan kapalı alanda yapmak oldu ama nasip oda

Çok teşekkür ederim

Canım nasıl istiyorsa öyle yaptım aşkım
Tek sorun kır düğünumuzu yağmurdan kapalı alanda yapmak oldu ama nasip oda

Çok teşekkür ederim
Kader arkadaşım benimde havuz kenarında olacak düğünüm hava şartları sebebiyle kapalı alana alındı son anda çok içimde kaldı düğünümde hiç hayalimdeki gibi olmadı hatırlamak bile istemiyorum resmen hayaller hayatları o gün yaşadım

Yumurtlamanın 5. Gününden bildiriyorum. Sık sık idrara çıkıyorum. Göğüslerimin ağrısı geçmedi. Başımda garip bir ağırlık,ağrı var. Ve Bugun tüm gün uykudan gözümü açamıyorum (dün gece güzel uyudum) . İş yerinde kafam masaya vurmuş mesainin dolmasını bekliyorum

Bunlar normal mi yoksa hasta mı oluyorum?

Amannn onlar da nazarı olsun kızlar. Önemli olan hane içindeki huzur. Benim bırak düğünü kına gecem de olmadı. Annem, ablam, eşim ve eşimin annesi ile evde kendi kendimize kına yaktık kimse gelmedi corona var diye. Olsun napalım.

Valla bilemedim kuzum. Yumoşlar en erken 5. gün bazen 6. gün anne rahmine ulaşıyor. O uzun yolculuğu tamamlıyorlar ve yerleşmeye başlıyorlar.

Yaa aşkım hayırlısı demek buymuş önümüzdeki güzel günlere odaklanalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…