2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

sağlık ocakları bakmıyor dahiliyeye gitmek lazım ben kadın dogumcuya sormuştum hamile kalmaya direk engel deil ama etkisi var demişti yumurtanın kaliteli olmasını sağlıyor ben bu yüzden dikkat ederek kullandım iki ay kullandım sonra ara verdim vitamin alıyorum onda da var

D vitamini takviyesi olarak doktor bana 2 kutu olarak görseldeki ilacı vermişti. 1.kutuyu tok karnına haftada 2 tane olacak şekilde almıştım ikinci kutuyu da haftada 1 olarak devam ediyorum, bilginiz olsun kızlar

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-07-21 at 13.51.10.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 55
Kuzum ne kullandın sen?bende 4 yerlerde ne ara düştü anlamadım yükseklerdeydi bende
tatlım dr normal yazdıgı vitamin d3 küçük damla şeklinde olanı kullandım bide benim bi arkadaş bana zeytin yagıyla kullanırsan daha fazla faydasını görürsün dedi bende cay kaşıgına biraz zaytin yagı d vitamınınıde 4 damla kullan demişti dr günlük onun içine damlatıp direk içtim

Sıkıysa kaçsın şimdi o yumurta. Kanalda inzibatlar bekliyor

Kizlar ben simdi 16 temmuzda regl oldum ama cok az 3 gun kadar simdi test yaptm oylesine boyle cikti olabilirmi bide son 2 iliskim 9 temmuz ve 12 temmuz acaba kuruma cizgisimi hic bir belirtim yok ayrica 8. Dakikada cikti

Eklentiler

• 1000013220.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 54
  • 1000013221.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 53
Bana sprey Ocean Vitamin d 3 yazmış ama bana 1 defa fıskırt dedi anlamadım 1 damlayla nasıl faydasını görücem

Teşekkür ederim Kızlar bilgilendirmeler için benimde devit3 kapsül günde 1 tane kullanıyordum ben magnezyumla beraber kullandırıyordu

Bende şimdi baktım e nabızdan 4.9 Muş nisanda

Bende bilemedim sadece dediki hamile olduğu için her d vitamini kullanamaz bu yeterli dedi
olabilir canım hamile oldugun için fazala dozda kullanmanı istememiştir zaten havalar sıcak sen dışarı cık bol güneşlen canım dogalda alır vucudun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…