2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

sprey olunca etkisi daha fazla mı oluyor bilemedim canım
HAyır ya, içerikle ilgili bişi o etki. Ben ocean markadan önce doktorun yazdığı birtane vardı adını unuttum. dandik minik bir şişe. kaşığa 8 damla damlatıp iç demişti. Sonra 5 damlaya düşür demişti. Onunla bile artırmıştım d vitamini seviyemi.

Kizlar ben simdi 16 temmuzda regl oldum ama cok az 3 gun kadar simdi test yaptm oylesine boyle cikti olabilirmi bide son 2 iliskim 9 temmuz ve 12 temmuz acaba kuruma cizgisimi hic bir belirtim yok ayrica 8. Dakikada cikti
tatlım gölge var ama bilemedim regl oldum demişsin acaba yerleşme kanaması mı oldu yarın ilk idrarla tekrar yap bi koyulaşma varsa kan ver bence o zaman belli olur

Kizlar ben simdi 16 temmuzda regl oldum ama cok az 3 gun kadar simdi test yaptm oylesine boyle cikti olabilirmi bide son 2 iliskim 9 temmuz ve 12 temmuz acaba kuruma cizgisimi hic bir belirtim yok ayrica 8. Dakikada cikti
Bebeğim bu test hep gölge çıakrtıyo. Net bişi diyemeyiz. Farklı marka test varsa yarın sabah ilk idrarınla dene tekrar bakalım. Ancak ben efektisz olanda pek bişi göremedim.

HAyır ya, içerikle ilgili bişi o etki. Ben ocean markadan önce doktorun yazdığı birtane vardı adını unuttum. dandik minik bir şişe. kaşığa 8 damla damlatıp iç demişti. Sonra 5 damlaya düşür demişti. Onunla bile artırmıştım d vitamini seviyemi.
o markayı kullanmadım canım bilmiyorum ama benimde yükseldi biraz iyi şimdi

Hatta ilk karambole gelmiş ilişkide hamile kalınır😂
Hiçbiri de kusma baş dönmesi bayılma vs aşamasına gelemeden anlayamaz😅. Kimse adetim bu ay ne zaman diye takip etmez. Herkes çok meşgul. Her bölüm entrika dolu olduğu için kimsenin aklına adetim niye gelmedi sorusu gelmez en sonunda da kusuyorlar işte😂
Evet evet tam olarak böyle oluyor. Tek gecelik ilişkiden doğan çocuk yıllar sonra babasını bulur falan. Ama örenkleri de var yani yok değil küçük Emrahın oğlu, Hakan Ural bu gecelerin mahsülüymüş😄

Ama biz burdan bir arkadaşın dediği gibi -Özgeydi galiba -havada yakalamaya çalıştığımızdan olmayan belirtiler bulup kendimizi inandırıyoruz varlığına.
Sonuç:tek çizgi😄

Kızlar bu arada gün içinde kaç türk kahvesi tüketiyorsunuz
Ben uzun süredir filtre ve granül kahve tüketmeyi bıraktım
Düşüncelerinizi merak ediyorum 🥰

Evet evet tam olarak böyle oluyor. Tek gecelik ilişkiden doğan çocuk yıllar sonra babasını bulur falan. Ama örenkleri de var yani yok değil küçük Emrahın oğlu, Hakan Ural bu gecelerin mahsülüymüş😄

Ama biz burdan bir arkadaşın dediği gibi -Özgeydi galiba -havada yakalamaya çalıştığımızdan olmayan belirtiler bulup kendimizi inandırıyoruz varlığına.
Sonuç:tek çizgi😄
Aynen her yerim belirti ama sonu adet😄
Her bu ay da bunu yapayım diyorum, sonra onu yaptım acaba faydası olmuş mudur diye umutlanıyorum bi de. En son yoga yaptım ağrılarım kesildi😄 Bu ay da her gün incir yiyim, çörek otu, bal, tarçın karışımı yiyim. Faydası varmış ama ne kadar bilmiyorum. Bi de bunlardan yedim diye umutlanayım biraz😄Polene falan girmem şimdilik.
Tahlil sonuçlarım da tam çıkmadı beklemedeyim ama bunları yemeye başlarım😁

X