2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allah her birimize hayırlı neyse onu nasip etsin.Hamiş olanlar sağ salim evlatlarını kucağına alsın.Amin.Hamiş olmak için deneyenler tez bir zamanda hamile kalsınlar.Amin

İnşallah çiçeğim çok teşekkür ederim hayırlısıyla tekrardan sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi alırız ikimizde kucağımıza inşallah

Kızlar d vitamini magnezyum hamile kalmayı zorlaştırıyor mu benim çok düşüktü fizik tedavi doktorum vermişti 1 ay kullandım bıraktım 3 ay kullan demişti yaz gelince bıraktım

Kızlar d vitamini magnezyum hamile kalmayı zorlaştırıyor mu benim çok düşüktü fizik tedavi doktorum vermişti 1 ay kullandım bıraktım 3 ay kullan demişti yaz gelince bıraktım
tatlım benimki çok düşüktü 6 çıkmıştı dr bana verdi bitinceye kadar kullan dedi kışın aralık ocak ayı iki ay kullandım bıraktım sonra kendim aldım vitaminlerde var bu ay başında tekrar kontrol ettirdim 17 olmuş zor yükselen bir vitamin sanırım şuan yaz güneşten dolayı arttı ama hamileliğe etkisi var senin de düşükse mutlaka kullan

Normal bir insanın 6 kat daha düşüğü demişti çok eklem ağrılarım oluyordu d vitamini eksikliğimden oluyormuş şimdi aldım başlayacağım sağlık ocakları da d vitaminine bakmıyor galiba hastaneden de randevu almak

Benimde 6 ydı kullanmadım

Kuzum ne kullandın sen?bende 4 yerlerde ne ara düştü anlamadım yükseklerdeydi bende

Evet kuzum etkiliyor. Benim doktorum öyle demişti. D düşükse de hamile kalamıyormuşuz benim 9du değerim. Serum ve ilaç vermişti

Bana doktorum verdi hatta eşinde kullansın dedi gebelik düşünürken d vitamini eksikliği de bi etken dedi ama hafta da iki defa kullanacakmışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…