2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

kızlarr mubarek cuma gunundeyız
en muhım dua saatlerı
haydi hep bırlıkte dua edelim birbirimize inşallah ismim neslihan
zincir baslatıyoruz toplasınn

A Afratafrac Mervenur277 Mervenur277 Niqu Niqu @bitkin96 @buzmavisi- S Sunshine1 @Belisimm + diğer yazamadıklarım arkadaslarım herkesı tek tek bulamadım buyrun gelin
Allah her birimize hayırlı neyse onu nasip etsin.Hamiş olanlar sağ salim evlatlarını kucağına alsın.Amin.Hamiş olmak için deneyenler tez bir zamanda hamile kalsınlar.Amin

Canım mervosum gec olsun guc olmasın.Sabrın sonu selamettır dıyelım🌸🙏❤️testlerını bı yaptır bakalım herseyın bı cozumu var ne de olsa.en azından hamıle kalabılıyorsun cok şükür hersey guzel olacak ben ınanıyorum🌸❤️ Mervenur277 Mervenur277
İnşallah çiçeğim çok teşekkür ederim hayırlısıyla tekrardan sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi alırız ikimizde kucağımıza inşallah 😊

Kızlar d vitamini magnezyum hamile kalmayı zorlaştırıyor mu benim çok düşüktü fizik tedavi doktorum vermişti 1 ay kullandım bıraktım 3 ay kullan demişti yaz gelince bıraktım

Kızlar d vitamini magnezyum hamile kalmayı zorlaştırıyor mu benim çok düşüktü fizik tedavi doktorum vermişti 1 ay kullandım bıraktım 3 ay kullan demişti yaz gelince bıraktım
tatlım benimki çok düşüktü 6 çıkmıştı dr bana verdi bitinceye kadar kullan dedi kışın aralık ocak ayı iki ay kullandım bıraktım sonra kendim aldım vitaminlerde var bu ay başında tekrar kontrol ettirdim 17 olmuş zor yükselen bir vitamin sanırım şuan yaz güneşten dolayı arttı ama hamileliğe etkisi var senin de düşükse mutlaka kullan

tatlım benimki çok düşüktü 6 çıkmıştı dr bana verdi bitinceye kadar kullan dedi kışın aralık ocak ayı iki ay kullandım bıraktım sonra kendim aldım vitaminlerde var bu ay başında tekrar kontrol ettirdim 17 olmuş zor yükselen bir vitamin sanırım şuan yaz güneşten dolayı arttı ama hamileliğe etkisi var senin de düşükse mutlaka kullan
Normal bir insanın 6 kat daha düşüğü demişti çok eklem ağrılarım oluyordu d vitamini eksikliğimden oluyormuş şimdi aldım başlayacağım sağlık ocakları da d vitaminine bakmıyor galiba hastaneden de randevu almak

Benimde 6 ydı kullanmadım 😞😞

Kuzum ne kullandın sen?bende 4 yerlerde ne ara düştü anlamadım yükseklerdeydi bende

Evet kuzum etkiliyor. Benim doktorum öyle demişti. D düşükse de hamile kalamıyormuşuz benim 9du değerim. Serum ve ilaç vermişti

Bana doktorum verdi hatta eşinde kullansın dedi gebelik düşünürken d vitamini eksikliği de bi etken dedi ama hafta da iki defa kullanacakmışız

X