2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya sanki birinin gun gun koyulasma testi vardi burda bir yere sabitlediniz mi acaba ya da elinde olan var mi?
Cnm bnım 2 günde 1 koyulaşmam var
2 günde 1 olunca daha net anlaşılıyo
Bunumu dıyosun acaba

Eklentiler

• InCollage_20230713_164943717.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 60
Bir soru daha ve son sorum bu akşamlık Kızlar ben tatile gidicem ya deniz havuz bunlara girmemelimiyim
Yüzmekte sorun yok da havuza aslaaaaaa girmeyin ya zaten. Mikrop yuvası. Bizim o bölgemiz açık bir organ gibi ve mikrop kapmaya çok müsait.

Makyaj ben de sevemedim bir türlü ya zaten göze sürülen o şeyler beni şapır şapır ağlatır sular akar kızarır kaşınır gözlerim hassastır alerjiktir. Düğünde en en en sade makyaj neyse onu isterim dedim onda bile sanki bir ton bir şey sürdüler gibi geldi bana. Dedim en hafifi buysa ağırı nasıl oluyor acaba hatta yapan kız dedi ki hiç makyaj yapmıyor musunuz dedim hayır dedi çok belli gözler yerinde durmuyor ki ağlıyor düğün bitince yüzümü nasıl yıkıyorum ağır bir yük var gibi gelmişti çünkü alışkın olmayınca o kirpikten de takmışlardı ölümdü

Senin eldivenlerini severim maşaAllah mutluluğunuz daim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…