2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy mınnoslarımm benım telde hıc yokmus yaa bıtek bunu buldum😂ben asi ruh olarak altınmıs bılezıkmıs hıc sevmedıgım ıcın takı takmadm çekımde hatta gelınlıgımde olabıldıgınce sade😂hatta agır makyajı ve saçıda sevmem takma kırpıkten bıle nefret etmıstım😂

Eklentiler

• 9D894E77-01A0-4CCA-81E7-BC11B952DCCE.jpeg
    9D894E77-01A0-4CCA-81E7-BC11B952DCCE.jpeg
    31,3 KB · Görüntüleme: 74
Ayy mınnoslarımm benım telde hıc yokmus yaa bıtek bunu buldum😂ben asi ruh olarak altınmıs bılezıkmıs hıc sevmedıgım ıcın takı takmadm çekımde hatta gelınlıgımde olabıldıgınce sade😂hatta agır makyajı ve saçıda sevmem takma kırpıkten bıle nefret etmıstım😂
Hatta ojelerımde pembe😂

Duphaston da tutunmasına yardımcı oluyor canım ama progeteron gibi yan etkisi yok sabah akşam 10 gün içebilirsin bana doktorum çatladıgı gğn başlatıyor bitiyor bebek yoksa 3 gün sonra adet oluyorum. Ama elimde var diyorsan iç kuzum ne zararı olacak sonuçta sende de tutunmada sıkıntı var demekki baya kullanmıştın çünkü gece yatmadan 1 tane iyi olur rahatsız etmez kuzum
Valla neyde sorun var bilmiyorum sorsan hiçbir sorunun yok diyorlar😅 ama olmuyor belki de zamanı değil belki bir şeyler vesile olacak. Ben bugün de düşüneyim içmeye karar verirsem yarının ateşinden sonra başlayayım içmeye😅

X