2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amiin sana ve tüm isteyenlere inşallah oğluma da kardeş nasip olur bende bir gün ultrasona girmiştim eliyle yüzünü kapatmıs şekilde foto verdi doktor bir kaç dengesiz bak cok ultrasona giriyorsun çocuk rahatsız olup yüzünü kapatmıs dedıler bir de onların dediklerine üzülüp takıyordum kafaya şimdi akıllandım kimsenin sözünü takmıyorum direk konusmayı kesıyorum kafam rahat

Kız ben anneler grubundayken yanlışlıkla sonuç kagıdım ile tc yi atmışım silememiştim kaç kişiye sordum silinmiyor dediler nerden siliyorsun kuzum
siliniyor canım sildim bak ama dk sınırı var sen silemeyince keşke adminlere yazsaydın kaldırırlardı sonucta tc varmış

Fikri varsa kızdır erkek olsa daha net konuşuyorlar sanki hertürlü de sağlıkla gelsin fındık

Hangi mantıkla demiş diyen acaba çok merak ettim

siliniyor canım sildim bak ama dk sınırı var sen silemeyince keşke adminlere yazsaydın kaldırırlardı sonucta tc varmış
Belkide süresi doldugu için silememişimdir editöre kadar sorduk çok şükür bişe çıkmadı 1 sene oldu çıkmaz inşallah. Kız yüzünü bilipde konuşmak daha güzelmiş sana yazarken yüzün var gözümün önünde

Evet belli ama bu bir ay once kurtaj oldugum icin onun etkisi mi hamilelik mi anlayamiyorum o yuzden koyulasmasi belirliyor ne oldugunu
Dünkinin resmi var ise yan yana kat at canım bakalım. Kürtajdan sonra beta baktırman gerekiyordu canım sıfırlanmış mı diye içinde kalan birşey olursa beta sıfırlanmaz

cok olmuş bişey cıkmaz artık evet nasıl biri oldugunu bilip konuşmak güzel ama biz birbirimizi görmeden benimsedik sevdik

Kızlar gelinlik chalang ını kaçırmışım bazılarınızınkini gördüm
Bi trakyalı olarak altın, düğün, gösteriş meraklılığı genelde vardır 14 yıllık evliyim
Bzım zamanımızda dış çekım yoktu, stüdyo çekımı vardı

Eklentiler

• Screenshot_20230721_093126.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_20230721_093023.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 90
34 beden olabilir miydin maşallah incecik bir bel ve belli ki çok eğlenceli bir andan çekilmiş bir resim. Ayrıca yüzünü puslandırman çok profesyonelce

Bizde de öyleydi canım stüdyo çekim ile her yer paris di

Haklısın canım olacak olduktan sonra olur bir şekilde ben de çok alma taraftarı değilim ama acaba mı dedim kararsız kaldım

Ben hiç bir fazlalık göremedim bebeğim.İnciler de çok yakışmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…