2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çatlamış canım süper 3 derecelik bir arttışla ve tamda olması gereken günde inosital mühteşem işler başarıyor hadi bakalım şimdide göbüşün dolmasında inşallah minik mucizen gelsin artık. Progesteron biraz agır bir ilaç canım ama olurda hamile kalırsan tutunmasına yardımcı olsun istiyorsan duphaston kullan 10 gün daha iyi
Zaten bebiş olursa doktora gittiginde gerek görürse progesteron verir kuzum
Ay inşallah canım o ay bu ay olsun🤲🏻 progestan daha önce kullandım hatta bu süreçte bayağı kullandım beni mahvetti ama doktorum bence fazla vermişti sabah akşam 200+200 mg içmiştim bir kutu hangi akla hizmet bilmiyorum. Bir de iki kutu iç demişti. Gücüm yetmedi içemedim bıraktım .O yüzden elimde bir kutu var. 10 gün ondan mı içsem dedim gece yatmadan. Duphaston ve progestan aynı işlevi görmüyor mu canım

T TASUU hayatım bıdaha doğuma mı gıdıcen doktora merak ettım 😂😂😂
🙈🙈🙈Gittim gittim canım, her şey yolundaymış çok şükür. Cinsiyet sorduk özellikle baktı, bir fikrim var ama diğer kontrole daha net olur, o zaman diyeyim dedi. Sanırım çocuklar olunca yanımızda söylemek istemedi ama bilmiyorki benim oğlan da kız istiyor 🤣🤣🤣

Ay inşallah canım o ay bu ay olsun🤲🏻 progestan daha önce kullandım hatta bu süreçte bayağı kullandım beni mahvetti ama doktorum bence fazla vermişti sabah akşam 200+200 mg içmiştim bir kutu hangi akla hizmet bilmiyorum. Bir de iki kutu iç demişti. Gücüm yetmedi içemedim bıraktım .O yüzden elimde bir kutu var. 10 gün ondan mı içsem dedim gece yatmadan. Duphaston ve progestan aynı işlevi görmüyor mu canım
Duphaston da tutunmasına yardımcı oluyor canım ama progeteron gibi yan etkisi yok sabah akşam 10 gün içebilirsin bana doktorum çatladıgı gğn başlatıyor bitiyor bebek yoksa 3 gün sonra adet oluyorum. Ama elimde var diyorsan iç kuzum ne zararı olacak sonuçta sende de tutunmada sıkıntı var demekki baya kullanmıştın çünkü gece yatmadan 1 tane iyi olur rahatsız etmez kuzum

Kızlar size ateşle takibin güzelliğini göstereyim. Bakın yumurtlama öncesi ateşim 36.2 36.3 36.4 civarı. Dün emin olamadık ovu yapmıştım acaba çatladı mı çatlamadı mı çok emin olamadık. Hatırlarsanız. Dün başlayan kasık ağrım gece öyle devam etti ki çatladığına inandım. Bakın ateş en düşükten yükseldi. Yumurtlama sonrası 36.5 36.7 36.8 gibi yükseliyor benim.Bu kadar erken yumurtlamam beni şok etti çünkü dediğim gibi normalde geçen ay bile 19-20 civarı yumurtladım. İnofolic etkisi diye düşünüyorum. Şimdi kızlar sizden bir konuda fikir yardım istiyorum. İnofolic devam etmeli miyim? Bir de elimde progestan var ilk gebeliğimde 15. Gün başlayıp 10 gün içtiğim ay hamile kalmıştım. Yine öyle yapsam mı diyorum. (Ama bu süreçte progestan kullandığım aylar oldu tutmadı) hormon ilacı sonuçta. Kafama göre almam doğru olur mu? @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can A Afratafrac Tikabasa Tikabasa @Safransari etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar fikirlerinizi bekliyorum
Cnm bnde kullandım progestan 2 kez bılıyosun yumurtlamadan itibaren kafama göre
Şuan istesem yıne kullanırım ama kullanmk istemıyorum nedense
Lekelenmem faln olursa kullanırım dıye düşünüyorum
O bebiş döllenecekse progestansızda tutunuyor bnce emin ol

Eklentiler

• IMG_7051.jpeg
    IMG_7051.jpeg
    174,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_7055.jpeg
    IMG_7055.jpeg
    166,2 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_7060.jpeg