2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesinleştirmiş oldun çatladığını hayırlı olsun canım benim Bence inofolic bırakma kullanmaya devam et, ben klomen kullanırken bile devam ettim. Doktoruma tutunmasına destek olacak bir ilaç kullanacak mıyım diye sorduğumda hayır dedi ama sen daha önce bu şekilde hamile kaldıysan bence kullan progestanı. Ben olsam kullanırdım

Amin canım inşallah hayırlı olur hepimize hayırlı olur bu ay inşallah .bu ay aşırı umutlandım döngü kısalınca da ayrı güzel oluyormuş ya. Bir zararı olmazsa inofolic devam edeyim o zaman. Progestan konusunda çok kararsız kaldım

Kuzum bence ınfolıce devam et gebe kalınca bıle muhtemelen doktor oyle buseyle devam getırır oda bebeğe faydalı ve bence yinede ilişkiyi birakma bir kez daha olsun

Kötü bir etkisi olmadıysa daha önce kullandığında yine olmaz bence MaşaAllah her şey çok güzel ilerliyor bu da pastada ki krema olacak bu şekilde daha güvende hissedeceksin sanırım.psikolojik olarakta iyi gelecektir

Çatlamış canım süper 3 derecelik bir arttışla ve tamda olması gereken günde inosital mühteşem işler başarıyor hadi bakalım şimdide göbüşün dolmasında inşallah minik mucizen gelsin artık. Progesteron biraz agır bir ilaç canım ama olurda hamile kalırsan tutunmasına yardımcı olsun istiyorsan duphaston kullan 10 gün daha iyi
Zaten bebiş olursa doktora gittiginde gerek görürse progesteron verir kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…