2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bende gebelik boyunca aksatmadan yaptım sporumu pilatesimi ama bir senedir düzenli yapmıyorum yine yayıldı her yerim acilen başlamam lazım seni görüp motive olmalıyım
Başka başla spor candır tövbeler olsun yapmayınca hayattan kopmuş gibi hissediyorum ölü gibi aşırı yorgun bitkin ama yapınca kendime geliyorum mutluluk salgılıyor mutluluk

Bir soru daha ve son sorum bu akşamlık Kızlar ben tatile gidicem ya deniz havuz bunlara girmemelimiyim

Bir soru daha ve son sorum bu akşamlık Kızlar ben tatile gidicem ya deniz havuz bunlara girmemelimiyim
Bence havuza girme vajinal enfeksiyon kapabilirsin canım deniz için bişe diyemicem paldır küldür yüzme kenarda otur

Ben ikişer gün arayla test yaptım ama negatif psikolojik olarak duygusallık yer yer var, kremsi akıntı var başka da belirti yok. Eşim dış göreve gitti 2 hafta yalnızım, eğer şuan bebiş yoksa bu ay da nasip olmayacak demektir

Eklentiler

• IMG_20230721_013621.jpg
    203,9 KB · Görüntüleme: 99
Evet aşkım öyleyim

Buldum buldum atiyommm geç olsun güç olmasın
Maşallah kız çıtır gelin oldugun belli. Altınlar gözümü kamaştırıyor direk gözüme o çarpıyor gelinliginde çok yakışmış kuzum amaa adanalı olarak altınlarından gözümü alamadım maşallah maşallah. Gelini gelini gelini gelini antep gelini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…