2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde kurban bayramında regl günümdü o gün rüyamda babaannemin ki çok sağlıklı bir kadındı 84 yaşında olmasına rağmen vefat ettiğini öğrendim anneme anlattım oda dedi sus sus ölü diriyi getirir .. babannen iyi dedi . Baktım regl 5,6 gün gecikti kimyasaldandır dedim en son bi test yaptım şak diye ikinci çizgi kan verdim 592 beta . Aradan 3 gün geçti babannem düştü ameliyat oldu kalbi kaldıramadı yaşlı olduğu İçin kalbi durdu 3 kez 3. De vefat etti . Ölmeden 1 hafta önce anneme bebeği yokmu diye sormuş oda daha yok demiş dua etmiş benim için . O kadar etkisindeyim ki bunun . Kendi adı olmasaydım kızım olsa onun adını verirdim .. bazı rüyalar müjde amaçlı bize gönderiliyor ama biz yaşamadan farkına varamıyoruz

MAşallah canım tebrik ederim seni inşallah bol bol katlanır beta değerin ve koyulaşır çizgi de.yalnız bu ne kadar güzel bir rüya Rabbim hayırlara getirsin inşallah çok mutlu oldum senin adına.ben de geçenlerde bir erkek bebek gördüm ve il defa böyle bir rüya gördüm benim bebeğimdi.kalktım sabah test yaptım 2 çizgiydi sonra kimyasal oldu işte(
umarım sağlıklı bir şekilde gelişir ve doğar :)),Rabbim bize de nasip etsin inşallah

Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah

İnşallah canım benim

Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah
Allah razı olsun canım amin . O gün bütün kızlar yazmışlar gördüm ama yazmaya vaktim olmadı hepiniz çok sağolun . Bi kaç gün çok az lekelemem oldu üzüntüden galiba şuan 7+1 olduk pazartesi kalp atışı İçin gitcem ben sizin için dua ediyorum sizde benim için edin kalbini duyabiliyim . Burası benim için uğurlu bir topik oldu iyiki siz

İnşallah o minicik kalbinin sesini duyucaksın Allah’ın izniyle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…