10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Kartalda özel hastaneye gidiyordum sömürdu bizi resmen. Zengin sandı her halde. Sonra bıraktım onu. Memlekette gittim doktora burdaki doktor yumurta rezervi az hamile kalamazsin dedi. Orda bugün tahlillerim iyi çıktı yumurtlaman da oluyor sikinti yok dedi. Rahatladım vallah. Şimdi oturduğum yere yakın gerçekten hastayla ilgilenen doktor istiyorum her anımı takip edecek
Ya devlet bi dert özel başka bi dert ne yapacağımızı sasiriyoruz

Kartalda özel hastaneye gidiyordum sömürdu bizi resmen. Zengin sandı her halde. Sonra bıraktım onu. Memlekette gittim doktora burdaki doktor yumurta rezervi az hamile kalamazsin dedi. Orda bugün tahlillerim iyi çıktı yumurtlaman da oluyor sikinti yok dedi. Rahatladım vallah. Şimdi oturduğum yere yakın gerçekten hastayla ilgilenen doktor istiyorum her anımı takip edecek
Annemin bir arkadaşı için de öyle demişlerdi onlarda baya denedi ikisinde de bi problem yoktu ama tutunamıyordu bebek. Şuan kızları sanırım 9-10 yaşında. Darısı başına canım 🤲🏻
Kizlarrr test yapan yok muu herkes mi adet olduu???

Cuma- cumartesini bekliyorummmm beklenen regli o zaman testi de aldım çok zor beklemek 😫

Annemin bir arkadaşı için de öyle demişlerdi onlarda baya denedi ikisinde de bi problem yoktu ama tutunamıyordu bebek. Şuan kızları sanırım 9-10 yaşında. Darısı başına canım 🤲🏻

Cuma- cumartesini bekliyorummmm beklenen regli o zaman testi de aldım çok zor beklemek 😫
Sonra nasıl hamile kaldi acaba. Kendiligindenmi

tahminen 13 eylülde yumurtlamam oldu. Yani tahminen1 gün var adetime. Son 2-3 gündür ara ara karın ağrısı oluyor bi de dün gaz hissi oldu. Tabi normalde de adetten 2-3 gün önce ağrım olurdu o yüzden belirti olarak göremiyorum :KK43: bir de sık sık akıntı hissi oluyo adet oldum herhalde diye gidip bakıyorum bir şey yok ama. İnş bu ay olur :KK43:

tahminen 13 eylülde yumurtlamam oldu. Yani tahminen1 gün var adetime. Son 2-3 gündür ara ara karın ağrısı oluyor bi de dün gaz hissi oldu. Tabi normalde de adetten 2-3 gün önce ağrım olurdu o yüzden belirti olarak göremiyorum :KK43: bir de sık sık akıntı hissi oluyo adet oldum herhalde diye gidip bakıyorum bir şey yok ama. İnş bu ay olur :KK43:
İnşallah olur kuzum o gaz şişkinlik lueal evreden dolayı oluyormuş ben de gebeliğe yormustum ama değilmiş😏

12 Eylül pik
13 Eylül çatlama
Sadece 12-13 günü değerlendirdim .
Pikten 10. Gün
Çatlamadan 9. Gün
Reglime 3 gün var .
Karın guruldaması var
Hafif bazen olan karın ağrısı var
Dün kabızdım
Bugün ishal oldum
Akıntı yok
Meme hasasiyeti adet olacağım zamanla kıyaslarsam şu an çok az
Kalçamın üst et bölgesı kaslarım ağrıyor
Hafif belim sırtıma doğru ağrıyor
Mide bulantım yok
Bas donmem yok
Üşüme yok
Ateş yok
Kasık agrısı yok
Test yaptım bugün silik gordum ama siz görürmüsunuz bilmem ben çok zor gördüm .yorumlarsanız sevınırım . Resımle hiç oynamadım .
21-23-24 Eylül değerlendirdik. 25inde değerlendiremedik. Bugün değerlendirsek mi sizce kızlar?? Testimi yorumlar mısınız çatlama ne zaman olmuş? Çatlama gününü de mi değerlendirmek gerekiyordu ?

Eklentiler

• 7F4AF33E-234A-4CB5-ABD6-4E21AFDA27DD.jpeg
    7F4AF33E-234A-4CB5-ABD6-4E21AFDA27DD.jpeg
    156 KB · Görüntüleme: 11
X