2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy çok etkileyici bir rüyaymış canım tüylerim kalktı valla saglıklı bebişler nasip etsin allahım hepimize

Kist attığını nasıl anlayabilirsin bilmiyorum canım ama çok fazla olursa doktora görün bence

Valla o kadar etkilendim ki bende ağla ağla bi kaldım sonra dedim durma test alda gel
Bende doabımda 8 9 tane yumurta gördüm 3 gün önce baktım bebek gelecek diyor hatta kaç adet yumurta gördüyseniz o kadar bebeginiz olabilir diyor birden fazla yumurta görmek erkek bebeginiz olacagına işaret diyor

Bende doabımda 8 9 tane yumurta gördüm 3 gün önce baktım bebek gelecek diyor hatta kaç adet yumurta gördüyseniz o kadar bebeginiz olabilir diyor birden fazla yumurta görmek erkek bebeginiz olacagına işaret diyor
Ay hadi inşallah ben bu rüyalara pek inanmazdım ama sendendir güzel haberleri alalım canım en kısa zamanda

O sana veda etti kardeşini getirdi bıraktı bebeğim onunla da İnşAllah cennette kavuşacaksınız orada bekleyecek seni minnoşum ya

O sana veda etti kardeşini getirdi bıraktı bebeğim onunla da İnşAllah cennette kavuşacaksınız orada bekleyecek seni minnoşum ya
Banada öyle geldi biliyomusun rabbim dedim bana bir kere bari o güzel yüzünü kokusunu duymayı nasip etti dedim

bızede anlat bebısm neler yaptın ❤
Valla hiç bişey yapmadım canım bılıyomusun eşim korunuyordu zaten ama yumurtlamanın son günü kandırdım ben onu geçti yumurtlama dır içeriye oldu ama ne yattım ne bısey yaptım hep direk duşa gittim

ayy cok heycanlıyım mınnosum senın ıcın ınsallah goreceksın bu kez
Aminn inşallah bebeğim bende bu kez öyle hissediyorum
Doktorun bı zamanda çağırdınız kuzum yoksa kana göre mi karar verecek
Doktorum cuma tekrar kan ver dedi canım kan sonucunu al gel dedi benim senin keseni görmem için değerin 3000 olması lazım dedi yükselişe göre iğne progestan falan vericek kuzum
Kızlar ben rüyanın etkisine dayanamayıp test aldım geldin ağlamak üzereyim
Yaaa kuzummm sağlıkla tutunsun inşallah çok sevindim

İnşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…