2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

rüyamda sezeryanla doğum yapıyodum ama 2 tane bebek biri doğdu kucağıma verdiler sağlıklı diğerini verdiler herkesin surat asık nefes almıyo dediler kucağıma aldım öyle bi sarıldımki ona okadar güzel bi bebekteki ben hayatım boyunca böyle bi bebek görmedim annem benim dedim hafif ten bana gülümsedi kokusu halen burnumda ❤️🥺🥺🥺İnşallah canım inşallah❤️❤️
Ayy çok etkileyici bir rüyaymış canım tüylerim kalktı valla saglıklı bebişler nasip etsin allahım hepimize ♥️♥️

Kızlar benim yumurta 27mmdi adet oldum. az önce de afedersiniz bir pıhtı geldi anlatamam. Sizce kiste dönüştü de patladı mı? İnşallah öyle olmuştur patlamıştır. Nasıl anlayabilirim acaba doktora gitmeden. Bide çok ağrılı oldu regl bu ay. Kist varsa eğer böyle pıhtı şeklinde atılabiliyor mu?
Kist attığını nasıl anlayabilirsin bilmiyorum canım ama çok fazla olursa doktora görün bence ☺️

Valla o kadar etkilendim ki bende ağla ağla bi kaldım sonra dedim durma test alda gel ❤️❤️
Bende doabımda 8 9 tane yumurta gördüm 3 gün önce baktım bebek gelecek diyor hatta kaç adet yumurta gördüyseniz o kadar bebeginiz olabilir diyor birden fazla yumurta görmek erkek bebeginiz olacagına işaret diyor 🫣🫣

Bende doabımda 8 9 tane yumurta gördüm 3 gün önce baktım bebek gelecek diyor hatta kaç adet yumurta gördüyseniz o kadar bebeginiz olabilir diyor birden fazla yumurta görmek erkek bebeginiz olacagına işaret diyor 🫣🫣
Ay hadi inşallah ben bu rüyalara pek inanmazdım ama sendendir güzel haberleri alalım canım en kısa zamanda 🥰

rüyamda sezeryanla doğum yapıyodum ama 2 tane bebek biri doğdu kucağıma verdiler sağlıklı diğerini verdiler herkesin surat asık nefes almıyo dediler kucağıma aldım öyle bi sarıldımki ona okadar güzel bi bebekteki ben hayatım boyunca böyle bi bebek görmedim annem benim dedim hafif ten bana gülümsedi kokusu halen burnumda ❤️🥺🥺🥺İnşallah canım inşallah❤️❤️
O sana veda etti kardeşini getirdi bıraktı bebeğim 😍 onunla da İnşAllah cennette kavuşacaksınız orada bekleyecek seni🥹 minnoşum ya

O sana veda etti kardeşini getirdi bıraktı bebeğim 😍 onunla da İnşAllah cennette kavuşacaksınız orada bekleyecek seni🥹 minnoşum ya
Banada öyle geldi biliyomusun rabbim dedim bana bir kere bari o güzel yüzünü kokusunu duymayı nasip etti dedim 🥹🥹🥹

bızede anlat bebısm neler yaptın ❤
Valla hiç bişey yapmadım canım bılıyomusun eşim korunuyordu zaten ama yumurtlamanın son günü kandırdım ben onu geçti yumurtlama dır içeriye oldu ama ne yattım ne bısey yaptım hep direk duşa gittim

ayy cok heycanlıyım mınnosum senın ıcın ınsallah goreceksın bu kez
Aminn inşallah bebeğim bende bu kez öyle hissediyorum 😊😍
Doktorun bı zamanda çağırdınız kuzum yoksa kana göre mi karar verecek
Doktorum cuma tekrar kan ver dedi canım kan sonucunu al gel dedi benim senin keseni görmem için değerin 3000 olması lazım dedi yükselişe göre iğne progestan falan vericek kuzum
Kızlar ben rüyanın etkisine dayanamayıp test aldım geldin ağlamak üzereyim😭
Yaaa kuzummm sağlıkla tutunsun inşallah çok sevindim 🥰

Aminn inşallah bebeğim bende bu kez öyle hissediyorum 😊😍

Doktorum cuma tekrar kan ver dedi canım kan sonucunu al gel dedi benim senin keseni görmem için değerin 3000 olması lazım dedi yükselişe göre iğne progestan falan vericek kuzum

Yaaa kuzummm sağlıkla tutunsun inşallah çok sevindim 🥰
İnşallah canım benim🥰🥰

X