2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 82
  • image.jpg
    image.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 79
  • image.jpg
    image.jpg
    205,9 KB · Görüntüleme: 77
melisaa93 melisaa93
melegim can melegim can @Tikabasa@Perlitik@@papatyamveben-Mavi@Gul220@Bitkin96@Papatyamaviss@esra1306@merymeryg@simurgggg@sunshine1@RhieraN@golden-snitch@cans16@zuzu3838@TASUU@IAD@Bright-1619@D073737@edahandro@imagination forever@pcospcos@pempbepsikolog@bliiss@tweeetyyy kızlar üşenmedim bir bir bana yazanlara baktım sayqısızlık olmasın diye🤗çok çok sağ olun..iyiki varsınız gürbetde ailemden uzak çok zor🥺beni tek koymadınız.Allah sizin kalbinize göre versin canlar vericekte🙌🏻🙌🏻🙌🏻Dualarım sizinle.Bende çocukta şimdilik iyiyiz çok şükür🙌🏻doktor yatıcan kesinlikle dedi annem geliyor memleketden bana bakmaya.Bu arada vitamin d bende 4 çıktı lekelenme ondan ola bilir dedi.Öpüyorum sizleri güzel haberler olursa beni etiketleyin🥰🤗🌷🌷🌷

Canimmm çok geçmiş olsun annen destek olur sana 🥰💜

tweeetyyy tweeetyyy bebeğim napiyorsun gittin mi Dr a nagihan hocaya mi gittin. Merve cavildak hoca var çok tatlı medikalde ona gideceğim bende bir sonraki reglde
Kuzum evet ona gittim ama bugün çok sıcak hissetmedim ona karşı galiba kavga etmiş asistana bi bakış attı 😂😂 Progesteron bakalım dedi ben korkuyorum dedim. Yarın tekrar baktırcak buna ve yarin hcg tekrar baktır dedi

gozun aydın bebısımmm ❤ daha cok mınnak annesı,bu aralar dınlen ıspanak fln ye portakal suyu bıde :) 3,4 gune ıyce yerlessın mınnosumuz.ne kadar zamandır denıyodun bebısım anlat bırazda yumosu bu ay olmayan bana umut olsun :)
Bir buçuk senedir bekliyorum canım ben geçen ay kimyasal düşük yaşadım işte hiç birşeyde yapmadım ilişkiden sonra hemen duşa gittim hayta rabbimin işi işte ❤️

X