2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bir bir yazamıyorum doktora gidiyoruz evden çıkınca kana dönmemişti.İlk bende böyle başlamıştı çok yoruldum
Meryem süresi acık suan dinliyordum yazını gördüm, sana ve bebeğine niyet kuzum sağlıklı haberlerle gel inşallah dualarım seninle

Test yap canım varsa çıkacaktır. İğneden sonra 14. Gün doğru sonucu verir

Yarın sabah olmazsam idrar testi bivyapıyım diyorum çıkar varsa dimi bugünde aralıklı kasıklarım belim ağrıyo ama hala adet yok
Canım iğne her türlü gebelik belirtisini yaşatıyor. En doğru cevabı idrar ve kan testinden alırsın. İğneden sonra ben hamileyim sanmıştım. İki tecrübem var.

Keseyi 1000 betadan önce görmeye çalışan doktora gitme canım. Biz bile biliyoruz kese görmek için ne kadar beklenmesi gerektiğini. Sen onu umursama 4 gün sonra git bence göreceksin
İçimi ferahlattigin icin tesekkurler canim
Ben yarin saglik ocaginda da tekrardan beta ma baktirayim Cuma kontrolum var tekrardan garanti olsun

Kizlar cvp bekliyorum
Canım anneler grupları oluyor. Oralarda bi sor istersen belki bilen çıkar. Ben idrar testinde bile çizgi göremedim daha. Bilgim yok malesef. Geç döllenmedir belki diyebilirim ancak umarım bebeğin seninledir kuzum. Moralini yüksek tut.

Kızlar çatlama için havucu ne zaman yemeli iğne oldum bu gece ilişki olacak
Canım çatlatma iğnesi olduysan havuç yemesen mi ki? İğne zaten çatlatacak 36 saat sonra. İğnenin kafası karışırsa ne olacak 36 saat sonra değerlendirin kuzum.

Adetimden bi gün önce idrarda cikmisti 2 gun gecti daha belirtilerim bile yeni cikiyor goguslerim sizliyo kasiklarim batiyor

imagination forever naber aşkoooo ne durumdasın? Ben hala mücadeleye devam
Askımm valla bende ısler karısıkgozum rahatsızlandı alerjı fln derken goz tansoyonum yuksek cıktıgını farkettı dr bı ayagım drda bır aydır.dedım gıtmısken kendı jınekologumada bı gıdeyım kayserıde aaa bı baktıı yumoş yok gelısendedıkı her ay yumurtlamıyorsun yada gecıkıyor,kendı halıne bırakırsak bıraz zamanla olur bebek ama hızlansın ıstıyosanız klomen baslayalım.durumlar boyle 19. Gun progestron testı vercekmısım sonra konuscakmısız sen napıyosun mınnosum

Bana yazan kızlar çok çok sağolun iyiki varsınız hepinizin mesajını okudum toplu olarak cevab yazıyorum.Ultrasonla baktı çocuk iyi kalbi vuruyor azcık büyümüş hastaneye yatırdı beni kanama olursa gelicem doktor dedi..Vitamin d çok düşük çıkmış belki ondan ola bilir dedi.Allah büyük her şey onun elinde

Canım iğne her türlü gebelik belirtisini yaşatıyor. En doğru cevabı idrar ve kan testinden alırsın. İğneden sonra ben hamileyim sanmıştım. İki tecrübem var.
Doğrudur ilk iğnemde 14.cü gün hastamolmuştum şimdi hala yok ilkinde böyle belirtilerim olmamıştı ondn tuhaf geldi sonucun ne olmuştu sizin peki

İçimi ferahlattigin icin tesekkurler canim
Ben yarin saglik ocaginda da tekrardan beta ma baktirayim Cuma kontrolum var tekrardan garanti olsun
Tamam canım sen içini ferah tut değerin haftana göre çok güzel Henüz kese görmemende çok normal Doktoru değiştirme imkanın varsa değiştir canım

Rabbim sağlıkla büyütsün bebişkoyu inşallah Hadi gözün Aydın canım benım
Teşekkür ederim kuzum inşallah sen de sağlıcakla kucağına al tek nefeste
Ay ay ay ay ay ay sağlıkla gelsiiiiinnnn hayırlı olsun kuzum
Teşekkür ederim kuzum darısı sana olsun inşallah
Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allah maşallah canım tebrik ederim
Teşekkür ederim kuzum darısı sana olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…