2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlaaaaar Allah ım sağlıkla devam etsin dualarınıza talibim kızlar inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin
Eki Görüntüle 3274568

Oy kusummmmmmmmm nasıl mutlu oldum anlatamam Allah im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Samsunda olacak ilk kontrolün di mi?
Yumurtlaman ne zamandı hatirliyor musun tarihini bu ay özel birsey yaptın mı. Cokkkk sevindim kuzum benim

destinesiaa canım genetik sonuçlarımızi aldık doktorumuz gayet iyi dedi. Ama bir kaç vitamin düşükmus hap verdi çinko falan 1 ay korunun dedi.
Harika canım benim çok sevindim bence korunmana gerek yok ama sen bilirsin neye göre korunun dedi ki. Vitaminle hemen toparlarsın değerlerini hadi bakalım inşallah hemencecik hamile kalırız

Benden de bekliyor musun güzel haber nolur bekleeeeeee
Bebişim uğuru kaçmasın diye söylemiyorum kimseye hissettiklerimi, ama şunu bilin ki her şeyin vakti zamanı var. Bu toppikteki herkes gebe kalacak bir şekilde. Bakmayın ben Temmuz ağustosta gebe kalmayan olmayacak diyorum ancak Eylül Ekim ayları da çok verimli geçecek Yani ne diyorduk, bu sonbahara herkes hamiş giriyor. Totem yaptım bir nevi

Kız yumırta görmek bebek habercisimi benim dün rüyamda dolabı açıyorum bir sürü yumurta var diyorum ki benim dolapta yumurta yoktu kim getirmiş bunları diyorum

Kuzum belim ağrıyor, Regl olcak gibi karnım ağrıyordu bi de göğüslerim çok ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…