2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allahım ailenin ne rahatsızlıgı varsa şafi ismiyle şifa versin kuzum alalhım hiç kimseyi hastalıkla imtihan etmesin saglıklı sıhhatli uzun ömürleri olsun inşallah canım allah sana bagışlasın 😘😘
Amiiin bebeğim birkaç mesaj sonra bahsettim gördün belki. Dayıma eşi böbreğini verecek İnşAllah sağlıkla sonuçlanır bu süreç 🤲🏻

Sat ve Bat larımız da aynı. Bakalım aynı gün mü olacak yumurtlamamız da. Benim genelde 16. gün oluyordu ama belki kullandığım şeylerden ötürü erken gelişip yumurtlar mıyız görcez. İnşallah birlikte alalım güzel haberi 🙏🙏💕
Benim hep 14. Gün yumurtlamam olur aramızda 1-2 gün oynar herhalde bakalım hayırlısı kuzucum☺️

Hepsinin sonucu çok güzel olacak bebeğim inanıyorum 😍 bu topicten hamile çıkacağız
Benim de hep Ağustos ayına karşı içimde daha fazla enerji vardı. Nasip kısmet bakalım. Allah öncelikle hepimize ve sevdiklerimize sağlık, afiyet, huzur versin. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Olmazsa da Allah'ın takdiri deriz önümüze bakarız. Hayat devam ediyor. Hayat çok güzel 🥰

Benim de hep Ağustos ayına karşı içimde daha fazla enerji vardı. Nasip kısmet bakalım. Allah öncelikle hepimize ve sevdiklerimize sağlık, afiyet, huzur versin. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Olmazsa da Allah'ın takdiri deriz önümüze bakarız. Hayat devam ediyor. Hayat çok güzel 🥰
Çok haklısın canım 😍 İnşAllah ileride bu süreçleri gülümseyerek hatırlarız hayatımızı mutlu mesut yaşarken

aşklarım klomen kımler kullandı aramızda?bı yan etkı kıst fln herhangı bısey oldumu?ben bıraz alerjık bunye olunca,klomene eylulde yıllık ıznım var o zaman baslayacagım ınsallah,kafamda oyle karar aldım,ama cogul gebelık kıst fln bıraz korktum prospektusunu okuyunca. @savascii askım sen klomen mı kullanmıstın?
Ben kullandım kuzum adete yakın yumurtlama oluyordu bende öne çekti düzene bindi. Ama bir ara doktor degiştirdim o zaman kist oldu şimdi ilaçla eridi çok şükür doktor takibinde kullanmanı tabsiye ederim yoksa mutlaka kist oluyor canım

Yok bebeğim tam gününde geldi. Normalde 2 gün sonra bekliyordum 2 gün geç yumurtlama olduğu için ancak Duphaston beni yine yanıltmadı. Tam gününde getirdi. Duphaston kullanırken hap bittikten 3 gün sonra regl oluyorum şaşmıyor.
Anladım kuzum. O zaman ne diyoruz, Ağustos bizim ayımız 😎 Topiği birlikte kapatıp gidiyoruz Nisan annelerine♥️

X