2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Erken zaten canım bağışıklığım düştü hastayım hiç böyle olmazdım ben birde akıntı çok olunca yapayım dedim
Canım seninle aynı zamanlarda sanırım bat'ımız. Ben de hamile olduğumu öğrendiğim ay soğuk algınlığı olmustu ben de direkt suphelenmistim çünkü bağışıklık düşüyor bebeğin tutunma zamanı. İnşallah güzel haberlerle geliriz 🙏

Aşkım testim yokki ya. Ben full işteyim eczane gidip gelemem ki akşamda çıkıyorum 7 buçukta. Mecbur bekleyeceğim adeti. Tek kafamı karıştıran sol tarafımdaki ara ara ağrı. Genelde sağım ağrırdı ya farklı yerden yumurtladım ya da bebişten.
Bizim aldığımız testlerden alsana canım topluca gelsin

Canım seninle aynı zamanlarda sanırım bat'ımız. Ben de hamile olduğumu öğrendiğim ay soğuk algınlığı olmustu ben de direkt suphelenmistim çünkü bağışıklık düşüyor bebeğin tutunma zamanı. İnşallah güzel haberlerle geliriz 🙏
Aminn beni de o şüphendirdi yoksa test yapmıcaktım güzel haberler verelim birbirimize inşallah 🤲🏻♥️

Amiiin bebeğim amin benim ailem için de dua eder misiniz? Sağlıklarına kısa sürede kavuşurlar İnşAllah 🤲🏻
Allahım ailenin ne rahatsızlıgı varsa şafi ismiyle şifa versin kuzum alalhım hiç kimseyi hastalıkla imtihan etmesin saglıklı sıhhatli uzun ömürleri olsun inşallah canım allah sana bagışlasın 😘😘

Galiba😂😂😂 Ağustosta görüşürüz artık bebişim😍
Sat ve Bat larımız da aynı. Bakalım aynı gün mü olacak yumurtlamamız da. Benim genelde 16. gün oluyordu ama belki kullandığım şeylerden ötürü erken gelişip yumurtlar mıyız görcez. İnşallah birlikte alalım güzel haberi 🙏🙏💕

Bugün reglimin ilk günü. Bal-tarçın-çörek otu kürüne başladım. İnositolüme ara vermiştim ona tekrar başladım. Çakşır kökü suyum geldi biraz önce de ondan içtim. Valla tatsız bişi neredeyse, bitki çayımsı gibi. İçilmeyecek bişi değilmiş. Eşime de başlatacağım bugün.
Hepsinin sonucu çok güzel olacak bebeğim inanıyorum 😍 bu topicten hamile çıkacağız

X