2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin Allah canım🙌🏻☺️Darısı sanada olsun tez bir zamanda🙌🏻🥰yok canım ben ölçtürmedim vitamin değerlerimi yani ilk denemeye başlarken normal sağlık ocağında baktırmıştım tabi düşük çıkmıştı vitaminler ama onları Hall etdim yine hamile kalamamıştım.Canım ben çok takviye aldım..çok şey denedim..onların hepsini denemek maddi çok zor olucak.Sende sorun neki?ona göre söylerim🥰
Canım bende problem yok diye bilirken hafif pcos teşhisim konuldum. Yumurtlamam ve reglim düzenlidir. Yinede inofolic, omega 3, d vitamini kullanıyorum. Kilom yok. Eşimde sperm sorunu var. Sayı düşük ve hareketlilik az. Doktor normal yoldan olur ama biraz zorlayabilir demişti ona. Bizde takviyeler kürler kullanıyoruz ama bir sonuç yok şuan canım ondan sormak istedim sanada

Her yeni ay, yeni umut demek.
Bir an önce kendini toparlayıp yeni döngü için kendini hazırlanmalısın.

Bak biz kaç arkadaş kürlere başladık umutluyuz, inanıyoruz sende katıl bize😊 demek senin de bebeğin boğa burcu olmak istiyor. Şükür ki regl olabiliyorsun bu bile modunu düşürmemen için bir sebep ki.

İyi düşün, iyi olsun🙏
Ne kürüne başlıyor sunuz ? Ben zaten tedavi görüyorum şuan femara ovitrelle. Evet ben 2 yildir gebe kalamadim adetlerim düzenli hic adet olmayan arkadaşım tek denemede kaldi😔

burda daha once 12.gun bakmıstı bı dr 15 mm yumurta demıstı sıkıntı yok demıstı,hormon testı ultrasonla yumurtalık degerlendırmesı fln.ama bu doktorum yumurtlamaya gıdecek folıkul goremedı yumurtalıklar pcosa yakın buyuklukte dedı bıde,bılmıyorumkı ıctıgım vıtamınler fln stres fln belkıde boyle yaptı,anlamadım bende ama yumurtlama yok bu ay,zaten ne akıntı ne bısey var artı adetımde bı garıptı lekelenmelı,hormonlar bozuldu sanırım bıraz,bakalm progestron testı yaptırcam haftaya dr ıstedı sonra ne dıycek
[/QUOTE
Anladım canım hayırlısı olsun. Benim doktorum yumurtayı görüp sonra tekrar çağırıp çatlamayı da görmüştü. Senin sıkıntı yok diyen sadece yumurtaya bakmış sanırım. Bakalım test sonuçlarına göre doktorun en iyi şekilde yorumlayacaktır. Canım ben hsg için randevu aldım konuştuğumuz gibi 🥰 ama şimdi öğrendim ki cihaz c kollu değil. Anestezili olacağım gerçi ama biraz tırstım ya 🙏 sence fark eder mi c kollu olup olmaması, bilgin var mı kuzum?

Muhteşem bir şey regl olabilmek, ne güzel sağlığımız yerinde. Şükretmek için bir sebep daha 🥰

Bunlar en heyecanlı zamanlarımız, geriye dönüp baktığımızda tatlı tatlı hatırlayacağız. Senin sıpan da vakti zamanını bekliyor, moral bozacak bir şey yok. Yaz ayındayız her şey cıvıl cıvıl, çıkıp gez dolaş, tatil yap. Arkadaşlarınla görüş. Sevdiğin dizi filmleri izle. Kendine vakit ayırıp spor yap.

Zaman akıp geçiyor. Ne diyorduk müdahale edemediğimiz şeylere takılı kalmak ve üzülmek yok. Mottomuz bu. Daima dim dik önümüze bakacağız ve o umut asla eksilmeyecek. 💕
Allah razi olsun cok güzel bir motivasyon olmuş🥰 önümüzdeki bat evlilik yil dönümümüze denk geliyor güzel haberlerle kutlamak cok isterim ama negatif göre göre hic pozitif gormeyecekmisim gibi bir.umutsuzlk var üstümde

valla takip etmiyorum hafif akıntım oluyor ama dikkate almadım bu ay aşırı saldım hayırlısı günleri de değerlendiremedik zaten 😂

Ayy beyaz koltuk kırmızı ruju okuyunca gözlerim büyüdü neyseki çıkmış lekesi 😂

benim reglinin 17. Günü oldu bir iki damla şeklinde catlama kanaması olabilir herhalde. Beklemekten başka çare yok zaten hep bekleme hep bekleme 😂
Bende çok ümitli değilim yumurtlama olduğu günleri bende tam anlamıyla değerlendirdim sayılmaz ama tabi inşallah tutmuştur 🥰

bende gebelik için uğraşıyorum rahim filmide çektirdim ama yine gebe kalamadım. klomen sitrat kullandım ama bakalım adetime 10 gün var sonuç alacak mıyım sadece ilacı kullandıktan 2 gün sonre lekelenme oldu oda neyden dolayı oldu hiç bilmiyorum doktorada gitmedim randevu bulursam gidicem ama yine olumsuz bir şey duyucam diye gitmekte istemiyorum

X