2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben inofolic pembe kutudan alacağım tanıdık bir eczaneden. Mavi kutu olanı daha çok kilolular aliyormus. Netten alacaktım ama baktım skt yakın gönderme durumları varmış riske atamadim. Muhtemelen folik asit doktora sorup ekstra kullanırım
Ay mavi kutu zayıflatıyor mu yoksa 😍

Elbette bir uzmanın önermesi çok daha sağlıklı olacak. Bende netten inofolic pembe alacaktım diyetisyen bunu önerdi. Aynı markanın magnezyum ve L-glutatyon kullanıyorum. Yumurtlama görmeyen ben bu ay saydığım takviyeler sayesinde yumurtlama gördüm. Bi araştır, doktoruna bunları da danış istersen canım
Ben yumurtlama görüyorum ama kaliteli mi değil mi bilmiyorum. Gerçi onu anlamanın da yolu varmış burda öğrendim. Ben doktora gidince muhtemelen buna başlamış olacağım. Devam et derse ederim. Bırak derse duruma bakarım🤭😃

ay sorma bende de o oluyor gecen bende de misafir vardı gündüz oturmasına bizimkiler artık bi ara kanepelerde ziplamaya başlamıştılarki daha tutamadım kendimi kibarca uyardım kırılır cocuklar yapmayın dedim öyle anneleri kızıp ındırdıler valla anneleride hic ses etmiyorlardı ben en cok onlara kızdım içimden 😅
Aynen bende çocuklara ne diyeyim ki çocuk sonuçta oynamak istiyor. Anneleri umursamaz davranıyor onlara sinirleniyorum 😂 kınadım ya kesin başıma gelir

Daha yolumuz uzun 😂 değerlendirmelere devam edeceğiz.
Dün 3 çocuk vardı evin içinden geçtiler anneleri de dur demedi 😂 gözüm seğirerek gülümsüyordum umarım anneliğimiz böyle olmaz
Ya ben çok kızıyorum öyle annelere. Allahım yaşattırmasın ancak misafirliğe gidince çocuğunu salamazsın abi. Kendi evinde değilsin sonuçta. Tatil köyünde de değilsin.Ne bu rahatlık. Bişi diyince de çocuğu kutsallaştırıyolar. Çocuk düşmanı oluyoruz. Ne münasebet, çocuk o elbette koşacak yapacak. Sen engel olmalısın. Azıcık oturtmalısın dibine. Çok sinir olduğum noktalardan biridir.

Ben yumurtlama görüyorum ama kaliteli mi değil mi bilmiyorum. Gerçi onu anlamanın da yolu varmış burda öğrendim. Ben doktora gidince muhtemelen buna başlamış olacağım. Devam et derse ederim. Bırak derse duruma bakarım🤭😃
Ben 2 ay boyunca araştırdım bu takviyeleri eczacı arkadaş akıl hocan kimse güzel önerilerde bulunuyor demişti 😆😆 doktor inofolic yanında başka takviyeler de verebilir 😊😊

Aaa anlamanın yolu neymiş kuzum?

Tamam canım ay merak ettim yap kız ne kaybedersin kanda vermişsin gününe ne kadar var gecikmismiiydi
Yok 23 haziran regl en son iste hafta sonu olmam lazım aslında bakalım olcak miyim pko da varya bende normalde regl düzensiz ama geçen ay kendiliğinden olmuştum bu ay da olur muyum bilmiyorum inşallah olmam 😁😁

Ya ben çok kızıyorum öyle annelere. Allahım yaşattırmasın ancak misafirliğe gidince çocuğunu salamazsın abi. Kendi evinde değilsin sonuçta. Tatil köyünde de değilsin.Ne bu rahatlık. Bişi diyince de çocuğu kutsallaştırıyolar. Çocuk düşmanı oluyoruz. Ne münasebet, çocuk o elbette koşacak yapacak. Sen engel olmalısın. Azıcık oturtmalısın dibine. Çok sinir olduğum noktalardan biridir.
Pilates topum yüzünden birbirlerine girdiler bol gözyaşı dökülen bir savaştan sonra beyaz koltuğuma kırmızı ruj sürülmesi ile benim kanım çekilince hemen annesi temizledi leke kalmadı çok şükür ki😂 sonra zaten kalktılar biraz daha durursak mahvedicez her yeri diye bende oturun demedim

X