2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım arkadaşlarım ♥️ size bir soru. Hsg için c kollu olması ağrı sızı için öneriliyor ama benim cumartesi çekileceğim alet c kollu değilmiş. Anestezili çekileceğim. Aranızda c kollu aletle çektirmeyip mutlu olan memnun olan iyi tecrübesi olan var mıdır acaba?? C kollu olmadığını duyunca içim bi ürperdi şimdi

bende gebelik için uğraşıyorum rahim filmide çektirdim ama yine gebe kalamadım. klomen sitrat kullandım ama bakalım adetime 10 gün var sonuç alacak mıyım sadece ilacı kullandıktan 2 gün sonre lekelenme oldu oda neyden dolayı oldu hiç bilmiyorum doktorada gitmedim randevu bulursam gidicem ama yine olumsuz bir şey duyucam diye gitmekte istemiyorum
Umarım sağlıkla Güzel haberlerini alırız canım. Canım c kollu muydu hsg aleti? Ben de bu cumartesi çekileceğim c kollu değilmiş de tecrübeli arkdaşlara sormak istiyorum

Doktorun kimdi canım? Mustafa Bey mi? Bence tüm kontrolü doktoruna bırak o rahatlıkla gelecek sana bebeğin 🥰🤲🏻
bülent hoca kuzum,hamılelık olusunca benı devredecek ayse hanıma yada mustafa beye,ama olusana kadar yardımcı olacak,normalde gebelık ıslerıne bakmıyor o onkoloji ve kadın hastalıklarıyla ılgılendıgı ıcın ama benım dıs gebelık ve myom amelıyatı işlemlerımı yaptıgı ıcın sagolsun ılgılenıyor.

Umarım sağlıkla Güzel haberlerini alırız canım. Canım c kollu muydu hsg aleti? Ben de bu cumartesi çekileceğim c kollu değilmiş de tecrübeli arkdaşlara sormak istiyorum
amin canım inşallah ama 7 aydır deneyip olmayınca birazda umut kalmıyor açıkcası yine hayal kırıklığı olacak diye korkuyorum malesef..
c kollu çektirdim canım özel klinikte çektirdim hiçbir şey hissetmedim sadece alttan aleti yerleştirirken biraz ağrım oldu o kadar onun haricinde sıvı verilirken falan hiç hissetmedim bile. normalde alttan muayene yaptırırken acı falan duymuyorsan hsg filminde hiçbir şey hissetmezsin

Canım bende problem yok diye bilirken hafif pcos teşhisim konuldum. Yumurtlamam ve reglim düzenlidir. Yinede inofolic, omega 3, d vitamini kullanıyorum. Kilom yok. Eşimde sperm sorunu var. Sayı düşük ve hareketlilik az. Doktor normal yoldan olur ama biraz zorlayabilir demişti ona. Bizde takviyeler kürler kullanıyoruz ama bir sonuç yok şuan canım ondan sormak istedim sanada
Kuzum benim eşimde sorun yok ama yinede destek için mfk ürünlerini almıştım ben.Sende ola bilir eşinden kaynaklı yani ben öyle düşünüyorum.Yani ben sen yerinde olsam kesinlikle ilk eşimin değerlerini yükseltirim.Sigara eşinde ve ya sende varsa içmemelisiniz..biz cola abur cubur yemedik..her ilişki öncesi havuç suyu içiriyordum eşime ve ya bir kaç tane havuç yiyordu tabi ceviz badem fındık onlar hep vardır.Benim kaynımda ilk zamanlar sorun varmış ama onun kendi doktoru vardır..kendi ilaclarıyla sperm sayı yükseldi..günde kaç tane ilaç kullanıyordu kendim görüyordum.

Canım arkadaşlarım ♥️ size bir soru. Hsg için c kollu olması ağrı sızı için öneriliyor ama benim cumartesi çekileceğim alet c kollu değilmiş. Anestezili çekileceğim. Aranızda c kollu aletle çektirmeyip mutlu olan memnun olan iyi tecrübesi olan var mıdır acaba?? C kollu olmadığını duyunca içim bi ürperdi şimdi
C koltuk diğilse anestezi al canım kesinlikle

yok farketmez canım.benımkıde c kollu degıldı,anestezılı ıse hıcbır sorun olmaz merak etme.bendede catlamıstı adet olunca bakmıstı burdakı doktor,ama demekkı herzaman yumurtlama olmuyormus ıste,korkma hsg den ınsallah sana sıfa olacak ben ınanıyorum edahandro edahandro

bizim bi akraba kendi evinde cocukları mum gibi ama bi yere götürsün salar hiç oralı olmaz hatta bi keresinde amcamlara gitmiştik o cocuklar bi oynadı bi zıpladı ellerinde bişey vardı salladılar tv ye degildi tvinin camı kırıldı ay hiç kızmadı cocuga döndü kaynanasına sen niye cocuga bakmadın ben mutfaktaydım ay bi kadıncagıza kızdı herkes sus pus oldu sanki kadın yaptı sen cocuguna sahip çıksana ilk önce ay cok sinir oldum o kadında aglamaklı oldu millet ona üzüldü ne şirret gelinmiş dediler
Kimse bu dünyada yaşattığını yaşamadan ölmeyecek. Evlatları hele bir büyüsün ileride torunu olsun bakalım.

Kuzum benim eşimde sorun yok ama yinede destek için mfk ürünlerini almıştım ben.Sende ola bilir eşinden kaynaklı yani ben öyle düşünüyorum.Yani ben sen yerinde olsam kesinlikle ilk eşimin değerlerini yükseltirim.Sigara eşinde ve ya sende varsa içmemelisiniz..biz cola abur cubur yemedik..her ilişki öncesi havuç suyu içiriyordum eşime ve ya bir kaç tane havuç yiyordu tabi ceviz badem fındık onlar hep vardır.Benim kaynımda ilk zamanlar sorun varmış ama onun kendi doktoru vardır..kendi ilaclarıyla sperm sayı yükseldi..günde kaç tane ilaç kullanıyordu kendim görüyordum.
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Havuç suyunuda içiriyim. Zaten bal propolis ceviz badem muz hepsi var :KK70: onuda deneyelim. Çok yorucu bu süreçler. İnsan herşeyi yapası geliyor ama herşey çok pahalı. Hepsini alıyoruz deniyoruz. Allahım zamanını bekliyor demekki. Sende hamişsin. Çok dua et banada olur mu

X