2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ama ilişki bu kadar tazeyken yerleşme kanaması olabilir mi ya da regl sonrası ilişkiden tutar mı kafam karıştı çok inşallah öyledir tabii

Bu ay mı oldu canım peki ?
Diğer ay oldu kuzum iyileştikten 11 12 gün sorna oldu baya açık kahverengiydi devamı gelmedi sorna yumurta mi çatladı acaba ondan mi diye düşündüm regl günüme de az kaldı bekliyorum kuzum vala bende bilmiyorum ne olduğunu

Ben 2 ay boyunca araştırdım bu takviyeleri eczacı arkadaş akıl hocan kimse güzel önerilerde bulunuyor demişti 😆😆 doktor inofolic yanında başka takviyeler de verebilir 😊😊
Ben hicbisey kullanmıyorum sadece Solgar folik asit içiyorum. Bakayım dr. onerirse alırım baska vitamin ☺️

Ya ben çok kızıyorum öyle annelere. Allahım yaşattırmasın ancak misafirliğe gidince çocuğunu salamazsın abi. Kendi evinde değilsin sonuçta. Tatil köyünde de değilsin.Ne bu rahatlık. Bişi diyince de çocuğu kutsallaştırıyolar. Çocuk düşmanı oluyoruz. Ne münasebet, çocuk o elbette koşacak yapacak. Sen engel olmalısın. Azıcık oturtmalısın dibine. Çok sinir olduğum noktalardan biridir.
bizim bi akraba kendi evinde cocukları mum gibi ama bi yere götürsün salar hiç oralı olmaz hatta bi keresinde amcamlara gitmiştik o cocuklar bi oynadı bi zıpladı ellerinde bişey vardı salladılar tv ye degildi tvinin camı kırıldı ay hiç kızmadı cocuga döndü kaynanasına sen niye cocuga bakmadın ben mutfaktaydım ay bi kadıncagıza kızdı herkes sus pus oldu sanki kadın yaptı sen cocuguna sahip çıksana ilk önce ay cok sinir oldum o kadında aglamaklı oldu millet ona üzüldü ne şirret gelinmiş dediler

Yok geç yumurtlama olmasa bile yükselen progestan seviyen kanama yapıyor canım geç yumurtladım diye düşünme anca kanaması olmuş olabilir akıntını takip ettin mi ? Bu arada evet biliyorum çok erken evde test vardı yapayım dedim 😅
valla takip etmiyorum hafif akıntım oluyor ama dikkate almadım bu ay aşırı saldım hayırlısı günleri de değerlendiremedik zaten 😂
Pilates topum yüzünden birbirlerine girdiler bol gözyaşı dökülen bir savaştan sonra beyaz koltuğuma kırmızı ruj sürülmesi ile benim kanım çekilince hemen annesi temizledi leke kalmadı çok şükür ki😂 sonra zaten kalktılar biraz daha durursak mahvedicez her yeri diye bende oturun demedim
Ayy beyaz koltuk kırmızı ruju okuyunca gözlerim büyüdü neyseki çıkmış lekesi 😂
Diğer ay oldu kuzum iyileştikten 11 12 gün sorna oldu baya açık kahverengiydi devamı gelmedi sorna yumurta mi çatladı acaba ondan mi diye düşündüm regl günüme de az kaldı bekliyorum kuzum vala bende bilmiyorum ne olduğunu
benim reglinin 17. Günü oldu bir iki damla şeklinde catlama kanaması olabilir herhalde. Beklemekten başka çare yok zaten hep bekleme hep bekleme 😂

bizim bi akraba kendi evinde cocukları mum gibi ama bi yere götürsün salar hiç oralı olmaz hatta bi keresinde amcamlara gitmiştik o cocuklar bi oynadı bi zıpladı ellerinde bişey vardı salladılar tv ye degildi tvinin camı kırıldı ay hiç kızmadı cocuga döndü kaynanasına sen niye cocuga bakmadın ben mutfaktaydım ay bi kadıncagıza kızdı herkes sus pus oldu sanki kadın yaptı sen cocuguna sahip çıksana ilk önce ay cok sinir oldum o kadında aglamaklı oldu millet ona üzüldü ne şirret gelinmiş dediler
Ayy tam boğmalık sinir şey

Günaydın canım 😍 benim bat normalde 6 Ağustos ama dün çatlamış olabilir o yüzden 2 Ağustos diye hesaplıyorum ☺️
Az kaldı az ben değerlendirmelere artık normal devam ediyorum 😃 10.13.14.16.17.18 değerlendirdim hayırlısı olsun inşallah tutar artık

Eklentiler

• IMG_5028.jpeg
    IMG_5028.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 39
valla takip etmiyorum hafif akıntım oluyor ama dikkate almadım bu ay aşırı saldım hayırlısı günleri de değerlendiremedik zaten 😂

Ayy beyaz koltuk kırmızı ruju okuyunca gözlerim büyüdü neyseki çıkmış lekesi 😂

benim reglinin 17. Günü oldu bir iki damla şeklinde catlama kanaması olabilir herhalde. Beklemekten başka çare yok zaten hep bekleme hep bekleme 😂
Ayy evet vala napalim kuzum ya beklemekten başka çare yok

X