2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Elenatal 1 kullanıyorum canım. Bundan önce de yine doktor tavsiyesiyle imom omega kullanmıştım. Gebeliğe hazırlıkta da kullanılıyormuş. İçerikleri zaten çok benzer. Impryl hakkında da dediğin gibi çok güzel şeyler okudum en güzel örneği de Niqu’muz şu anda. Ama işte Elenatal’da da fark yaratacak içerikler mevcut. İkisini birlikte mi içsem birini içmesem mi ya da bir gün birini bir gün birini şeklinde mi içsem bilemedim

Amin canım sağolasın. Ama ben öğütemedim çok sert. Daha fazla geciktirmemek için bugün çiğneyeyim artık dedim ama bir daha yapmam herhalde yarın ilk işim öğütülmüş haliyle yapmak olacak

Walla açık söyleyeyim benim canımda inofolic ve ımpryl i birlikte içmek istiyor ama tabiki sağlıklı olmaz diye düşünüyorum. Üç ay ımpryl kullanıp sonra inofolice geçerim gibi. Sen de hangisini kullanıyorsan üç ay ona devam et sonra diğerine geç bence. Yoksa çok o yükleme olur diye düşünüyorum.

Amin canım sağolasın. Ama ben öğütemedim çok sert. Daha fazla geciktirmemek için bugün çiğneyeyim artık dedim ama bir daha yapmam herhalde yarın ilk işim öğütülmüş haliyle yapmak olacak
Ya bende de öğütülmemiş hali vardı. İki gündür mecbur öyle yiyorum. Allah affetsin çok kötü oldu ya Mervenur277 inşallah işe yarar senin vesilenle başladım çektiğim acıya değsin suyla yutmayı denicem yarın

Haklısın canım bence de çok yükleme olacak. 8 ay imom omega kullandım. Elenatal da 1 ay olmak üzere içinde 7-8 tane falan kaldı. Onu bitirip ımpryle geçeyim bu süreçte de eşim içsin impryl’i. En mantıklı çözüm bu oldu

Bende çiğniyor çiğniyor yutamadigimi suyla yutuyordum aşkım valla iki kere denedim ikisinde de denedigim ay hamile kaldım inşallah sana da fayda eder kuzum

Valla bende Mervenur277 dan etkilenip yaptım ama şu an boğazım tahriş olmuş gibi hissediyorum yutkunamıyorum

Ben de inofolic alırsam eş zamanlı folik asit de içsem mi içmesem mi bilmiyorum

Evet eşimizin içme fikri de bana çok cazip geliyor. Biz de eşimle kullanıyoruz. İnşallah faydası olur. Ben OMEGA da içiyorum. Aklıma gelince, her gün değil, d vitamini de alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…