2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İki gündür uzak kaldım 25 sayfa yazmışsınız çok şükür okudum bitti aklım kalmadı😄

Ben buraya baya alıştım ya aklım hep burda oluyor. Acaba ne oldu bugün kim test yaptı, şu doktora gidecekti ne oldu acaba diye hep aklıma geliyor😄

Şimdi gidip çörekotu bal tarçın kürünü hazırlayacağım. Hepimize kullandığımız, kullanacağımız, kullanmayı düşündüğümüz takviyeler yarasın. Sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah 🙏🙏🙏🙏

İki gündür uzak kaldım 25 sayfa yazmışsınız çok şükür okudum bitti aklım kalmadı😄

Ben buraya baya alıştım ya aklım hep burda oluyor. Acaba ne oldu bugün kim test yaptı, şu doktora gidecekti ne oldu acaba diye hep aklıma geliyor😄

Şimdi gidip çörekotu bal tarçın kürünü hazırlayacağım. Hepimize kullandığımız, kullanacağımız, kullanmayı düşündüğümüz takviyeler yarasın. Sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah 🙏🙏🙏🙏
Evet ya biri olmayınca eksiği de hissediliyor. 🥰

Ay valla sanki zehir içiricez ya ama kazıyorum bazen biz bu kadar çabalıyoruz her şeyi deniyoruz kendimizde onlar 0 yani çok kızıyorum valla denek farelere döndüm iyice
Bişi diyim mi. Onlar çabalasa, onlar araştırsa ve her şeyi bize hazır getirseler keşke. Böyle bir lüksümüz olsa ve bu işleri hiç stres yapmasak.

Labaquik gebelik testi kuruma cizgisi yapiyor mu kizlar

Eklentiler

• IMG_20230718_214806.jpg
    IMG_20230718_214806.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar benim elime şimdi ımpryl ulaştı. Ama zaten halihazırda elenetal da içiyordum. İçeriklerini karşılaştırdım ımpryl’de ekstra betain ve sistin var sadece. Elenetal’in içeriği çok çok daha fazla. Şimdi ben bu ikisini aynı anda içsem bu sefer de vücuduma aşırı yükleme yapmış olmam mı? Folik asit mesela ikisinde de 400 mcg var. Bir zararı olmaz mı? Almasa mıydım acaba ımpryl ya çok kafam karıştı.

Eklentiler

• IMG_3286.jpeg
    IMG_3286.jpeg
    214,7 KB · Görüntüleme: 62
X