2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de bundan korkuyorum ya sanki tam pik yakalayamiyorum saat yüzünden mi yoksa bir sorun mu var aklımı kurcaliyor hep. Peki bunu nasil öğrenebiliriz acaba hormon testleri ya da ultrason ile mi bilen var mi ?
Hangi markadan yapıyorsun? İnnovita çok net gösteriyor ovulasyonu.

Önemli olan pikten sonraki çatlama olan günler. Sen sinirini sinene çek. Hamile kalınca bunların acısınbir bir burnundan getirirsin onun 😄 değerlendirin bu haftayı. Onlara hadi diyince olmuyo. süslen püslen, seksi bişiler giy, bırak o sana yanaşsın.
Evet evet bu akşam çoook önemli, tüm kozlarını masaya koy. en seksi haline bürün 😂
Ama yakınmış gibi baya. Bu saatler adamı yakalama ihtimalin varsa değerlendirin😁
Kizlar tavsiyelerinize kulak verdim. Bir çılgınlık yapip esimi eve cagirdim oglen arasi🤣🤣 isyerlerimiz yakin eve. Islem tamamdir👍 yalniz esim çözmüş olayi diyor ki.. simdi bu kiyafetlerle böyle ama bir kac gune yüzüme bakmazsin kesin😄😄 dedim libido-killer olarak gri esofmanimi çekerim sen de istemezsin zaten🤣

Ben de bundan korkuyorum ya sanki tam pik yakalayamiyorum saat yüzünden mi yoksa bir sorun mu var aklımı kurcaliyor hep. Peki bunu nasil öğrenebiliriz acaba hormon testleri ya da ultrason ile mi bilen var mi ?
Ultrasonla yumurta takibi yaptirilirsa belli olur bence ama o da cok zor is ya her defasnda alttan muayene😕

Eklentiler

• 15519B5F-685D-4C4C-89E4-3B521C7488FA.jpeg
    15519B5F-685D-4C4C-89E4-3B521C7488FA.jpeg
    261,6 KB · Görüntüleme: 28
Labaquic kullanıyorum aslinda ben emin olamiyorum mesela bu ekledigim pik mi ? Geçtiğimiz aydı bu.

Çok zor ya özellikle çalışan insanlar için 😕
Bu koyuluk innovita olsa degil anlamina gelirdi ama laboquic icin olabilir. Degilse bile max 2 saat sonra kesin pik bence

Kizlar tavsiyelerinize kulak verdim. Bir çılgınlık yapip esimi eve cagirdim oglen arasi🤣🤣 isyerlerimiz yakin eve. Islem tamamdir👍 yalniz esim çözmüş olayi diyor ki.. simdi bu kiyafetlerle böyle ama bir kac gune yüzüme bakmazsin kesin😄😄 dedim libido-killer olarak gri esofmanimi çekerim sen de istemezsin zaten🤣

Harikasın valla🤣

Gerçekten çılgınlık olmuş tebrik ederim umarım sonucu güzel olur güzel haberleri alırız 🙊🙏🏻
Bu koyuluk innovita olsa degil anlamina gelirdi ama laboquic icin olabilir. Degilse bile max 2 saat sonra kesin pik bence
Anladım bakalım bu ay neler olacak bekleyip göreceğiz ☺️

Eğer mümkünde yarın akşam da ilişki olsun. Yatmayı unutma. Kalça altına yastık. Ayhh bana rahatlama geldi. Ve bebek yükleniyor reload.........

Labaquic kullanıyorum aslinda ben emin olamiyorum mesela bu ekledigim pik mi ? Geçtiğimiz aydı bu.

Çok zor ya özellikle çalışan insanlar için 😕
Pik bu. İkisi aynı renk ya da T koyu olacak. Her zaman T koyu olacak diye bir şey yok.

Betam gene yükselmişti. Doktor riske atmayalım dedi. Dış gebelik tehlikesinden dolayı.Kürtaj oldum bir de parçaların kalmaması için metotreksat iğne oldum. 2-3 ay dinlen dedi. Çok sağol düşündüğün için 🙏
Geçmiş olsun. Hiç sıkma canını dediğim gibi bir kez olduysa birdaha olur. Demekki gebe kalabiliyorsun sadece yanlış yere tutunmuş. Bidahakine olacak inşallah. 🙏

Uzayan akıntı yakaladım ama ortada koca yok 🥲 kolunu kırdı diye anneme geldim. Koca ptesi anca gelebilir yanıma. Mikmik için geç mi olur. Erkene çekesi tuttu yumurtlama. Dert içindeyim 🥹

Pik bu. İkisi aynı renk ya da T koyu olacak. Her zaman T koyu olacak diye bir şey yok.
Teşekkür ederim bu geçen aydı bilgi almak için örnek olsun diye attım. Bu ay dengesiz saatlerde yaptığım için daha silik gördüm hep ama ağrıyı hissediyorum yumurtladım 😂
Betam gene yükselmişti. Doktor riske atmayalım dedi. Dış gebelik tehlikesinden dolayı.Kürtaj oldum bir de parçaların kalmaması için metotreksat iğne oldum. 2-3 ay dinlen dedi. Çok sağol düşündüğün için 🙏
Geçmiş olsun en azından hamile kalabildiğini öğrendin düşük sonrası hamilelik şansı yüksek okuduğum kadarıyla. İnsallah bir sonraki sağlıklı olacak 🙏🏻

Merhaba kızlar, 2 haftadır hamile miyim oldu mu olmadı mı beta takibi derken kanamamın başlamasıyla kimyasala döndü yani galiba kimyasal, kan değerimi takip ediyoruz hala devam ediyor kanama. Artık burdan devam edeceğim herhalde.
Aranızda kimyasal geçiren var mı hala karnımda adete benzer bir sancı var 5 gündür bu normal mi?

X