2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben bu ay kendim klomen kullandım düzenli de ilişki oldu ovu testıyle takıp etmedım. 13 ünde uzayan akıntıyı gördüm 15 inde de cqtladıgını hıssettım kasık agrım fılan 16 sında yoktu. Normalde adet öncesi gögsum agrımaz sadece hamıleyken agırır benim. Şimdi gögsumu ellemeden ara ara batma seklınde kendını bellı edıyor umutlanıyorum ama daha erken psikolojiktir diyorum zaman da gecmıyor 😤

Hayırlısı canım, belki bu ay biraz uzak kalmak iyi gelir. Yumurta gelişimi için biliyorum takviyeler kullanıyorsun ancak bana baya fayda sağladı bu inositol. Mutlaka kullanmaya başla şimdiden canım. Senin de güzel haberini alacağız ben hissediyorum. Hamile geçireceksin sonbaharı 😊🙏💕
İnofolic combi mi kullanıyorsun hap veya saşe suda eritmelik toz?
Ben folik asit formu değil de laboratuvar ürünü almıştım ama çok güven vermedi. Bir de 21. -25. Günler arası yumurtlama olurken 15. Gün yumurtladım bu ay düşük sonrası. Kesinlikle pkoda fayda ediyor

Biz bu ay Allaha emanet bi değerlendirme yapıcaz. Büyük ihtimal de yumurtlama döneminde boş geçmiş olcaz evimizde olmamaktan dolayı. Bi ihtimal sperm 5 gün yaşarsa ya da geç yumurtlarsam, bunlar kavuşursa sağ salim yerine ulaşıp tutunursa...baya zor iş yani😄🙄
Bi sonraki adet döneminde kadın doğuma gidip hormon testlerimi falan yaptırayım bakalım.

Biz bu ay Allaha emanet bi değerlendirme yapıcaz. Büyük ihtimal de yumurtlama döneminde boş geçmiş olcaz evimizde olmamaktan dolayı. Bi ihtimal sperm 5 gün yaşarsa ya da geç yumurtlarsam, bunlar kavuşursa sağ salim yerine ulaşıp tutunursa...baya zor iş yani😄🙄
Bi sonraki adet döneminde kadın doğuma gidip hormon testlerimi falan yaptırayım bakalım.
Allah büyüktür 💛

İnofolic combi mi kullanıyorsun hap veya saşe suda eritmelik toz?
Ben folik asit formu değil de laboratuvar ürünü almıştım ama çok güven vermedi. Bir de 21. -25. Günler arası yumurtlama olurken 15. Gün yumurtladım bu ay düşük sonrası. Kesinlikle pkoda fayda ediyor
Canım özelden yazdım.

O zaman son ilişkinizde kesinlikle kalçanı yukarıda tutup en az 1 saat yatıyorsun. Şayet nasipte varsa olur. Görmüş oluruz. 🙏💕

Çol güldüm ya inşallah yaşarlar kavuşurlar 😂

X