2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben değerlendireyim benim eşin maşallahı var hergün istesem yok demez🤭 JEL var elimde onu kullansam mı diyorum çok yorum okudum bununla ilgili hamile kaldım ama kimyasal oldu, boş oldu gibi korktum kullanmayı bırakmıştım yine şans versenmi ki ne diyorsun ?💐
bende jel almıştım kullandım önceki aylarda tutmadı zaten tüplerde tıkanıklık varmış ama bu ay rahim filmi cektim acıldı bende korkuyorum kullanmaya 😢

Ben testi cuma yapayım yine de. Mübarek gün 😂
1689154494057.png

Kızlar ben doktora gitmeden temkinli olalım diye ilişkiyi bıraktım. İlişki olsa sıkıntı olur mu sizce ne yapmalıyım

Kızlar şimdi doktordan geldim 2 ay korunmamı söyledi kimyasal gebelik geçirmiştim ya ben korunmak istemiyorum ve korunmuyordum forumda bir sürü insan gördüm tekrar hamile kalan hemen üstüne neden böyle yaptı doktor anlam veremedim korunmak istemiyorum ben 😥😥

Kızlar şimdi doktordan geldim 2 ay korunmamı söyledi kimyasal gebelik geçirmiştim ya ben korunmak istemiyorum ve korunmuyordum forumda bir sürü insan gördüm tekrar hamile kalan hemen üstüne neden böyle yaptı doktor anlam veremedim korunmak istemiyorum ben 😥😥
Allah Allah 2 ay uzun bi süre kuzum sordunmu neden bunkadar uzun diye🤔

Kuzum doktor en iyisini bilir rahim toparlanması içindir belki😞❤️🙏🏻

X