2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben en yakın arkadaşımın rüyamda öldüğünü gördükten sonra hayatıyla ilgili istediği pek çok şeye erişti biliyor musun. İstediği şehirde çok güzel bir iş buldu. Yurtdışına gitmek için gereken yabancı dil sınavını geçti. Şu anda hayatı çok keyifli 😍
Ağzından bal damlıyor şu anda 🙏🥰 Hadi inşallah.

Ne kadar güzel, çok iyi doktorlara denk gelmişsin hep demek 💕
Şehir hastanesine gidiyorum yoksa küçük devlet hastanesine gidemezdim açıkçası 😐 sürekli de hastaneye gitmem gerekmedi onun da etkisi var tabiki. İnfertilite takibi için de şehir hastanesine gittim zaten 4 kere falan gidince bütün aşamalar bitmiş oluyor. Herkes içi nasıl rahat ediyorsa öyle yapmalı, etik ve insanca çalışanlara denk gelelim inşallah 🙏

Kızlar gece yakın bir arkadaşımbeni rüyadsında öldüğümü görmüş. Uykumdan uyandım ağladım hıçkırarak dedi hayırı olsun inşallah. Dedim ömrüme ömür katmışsın rüyalar tersine çıkarmış. Eşimi görmüş çok kötü haldeymiş filan.

Sonra dediki sen bu ara bence çok güzel bir haber alacaksın, buna yoruyorum. 🙏 Ay hadi inş.
Rüya neye yorulursa öyle çıkar afracım dikkat edelim lütfen. Güzel haberler alalım/

İlk defa 12.gunde pik görüyorum kızlarrr 🤭😍 hep 16.gunde görürdüm bu akşama daha da koyulaşır dimi?

Eklentiler

• IMG_20230712_121103.jpg
    IMG_20230712_121103.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 56
İlk defa 12.gunde pik görüyorum kızlarrr 🤭😍 hep 16.gunde görürdüm bu akşama daha da koyulaşır dimi?
🥳 İyi değerlendirmeler bebek, vurduğunuz gol olsun. Artık daha koyulaşır mı ne olur stresine girme başlayın bugünden itibaren değerlendirmenize. hiç testi düşünme bile.

🥳 İyi değerlendirmeler bebek, vurduğunuz gol olsun. Artık daha koyulaşır mı ne olur stresine girme başlayın bugünden itibaren değerlendirmenize. hiç testi düşünme bile.
Valla abla bilmeden söylemesi ayıp gece ilişki oldu 🤭 bu gecede olsun mu sizce üst üstte 3 gün değerlendireyim diyorum

Valla abla bilmeden söylemesi ayıp gece ilişki oldu 🤭 bu gecede olsun mu sizce üst üstte 3 gün değerlendireyim diyorum
Benim de bilmeden aynı böyle pikten önceki gece ilişkim oldu. Pik gününü boş bıraktım ve ertesi günü çatladığında ilişkimiz oldu. HEr gün yapınca eşimden yeterli sperm gelmiyo, bende de kuruluk var ister istemez sperm çok ilerleyemiyor olabilir diye düşndüm ben. Ama bu tamamen size kalmış. Her gün yaptık tuttu diyen çok.

Benim de bilmeden aynı böyle pikten önceki gece ilişkim oldu. Pik gününü boş bıraktım ve ertesi günü çatladığında ilişkimiz oldu. HEr gün yapınca eşimden yeterli sperm gelmiyo, bende de kuruluk var ister istemez sperm çok ilerleyemiyor olabilir diye düşndüm ben. Ama bu tamamen size kalmış. Her gün yaptık tuttu diyen çok.
Ben değerlendireyim benim eşin maşallahı var hergün istesem yok demez🤭 JEL var elimde onu kullansam mı diyorum çok yorum okudum bununla ilgili hamile kaldım ama kimyasal oldu, boş oldu gibi korktum kullanmayı bırakmıştım yine şans versenmi ki ne diyorsun ?💐

Ben değerlendireyim benim eşin maşallahı var hergün istesem yok demez🤭 JEL var elimde onu kullansam mı diyorum çok yorum okudum bununla ilgili hamile kaldım ama kimyasal oldu, boş oldu gibi korktum kullanmayı bırakmıştım yine şans versenmi ki ne diyorsun ?💐
Yani ben hiç jel kullanmadım o konuda çok yorum yapamayacağım. Ancak ilişkiden sonra vaktin varsa kalça altına yastık koy bi yarım saat 1 saat kal öyle bekle derim.

X