2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bakalım Allah ne göstericek Afracım. Dün çok dua aldım herkesten. Senin bebek mevlidini okuyalım birdahakine dediler☺️hepimiz güzel zamanlarda hamile kalalım inşallah amin. Bugün yıldonümümüz. Yumurtlama 4. Gün. Tutarsa yıldonomümde hamile kalmış olucam😂 bu aralar sıkışığız eşim önemsemiyormuş gibi boşver yıldonumu dedi gurur yaptım sessizce bekliyorum. Triplensem mi akşamımı beklesem🤣
Yok ya bu tarz konularda soğukluk girmesin aranıza. monimoni monimoni nin 6. günü benim ve Perlitik Perlitik in 5. günü senin 4. gününmüş. Ay hadi bakalım. Alalım inşallah hepimiz güzel haberi 🥳💕🙏

Testim var ama cuma yapıcam. Alsam da bu saatte olur mu yav. Sabah ç.şi lazım değil mi🤣
2 saat tut idrarını ve yap olur. Sabah idrarı olmasının nedeni idrarı uyurken daha uzun süre tuttuğumuz için beta birikiyor diye. İdrarını tutarsan 2 saat onda da belli olur bebiş. Ay hadi var sende bence.

güzel hamisler vee insallah en kisa zamanda o haberi alacaklar :KK37: benim Bat a daha 8 gün var ama asiri bir batma ve bel agrisi cekiyorum böyle adet agrisina benzer.. akintim yok ama.. bu ay erken catladi yumurtan sanirim ama ovu testiyle takip etmedigim icin tam bilemiyorumda... bide annem bu ay benim rüyasinda görmüs mandalina topluyormusum.. sen bu ay hamile kalcaksin dedi.. onunda etkisiyle böyle kendimi hamile gibi hissediyorum.. ay insallah öyledir.. test yapmak icinde cok erkendir diye düsünüyorum.. zaten ben yurtdisindayim burda testlerde asiri pahali onun icin sabredecgim biraz daha :KK68:

Yok ya bu tarz konularda soğukluk girmesin aranıza. monimoni monimoni nin 6. günü benim ve Perlitik Perlitik in 5. günü senin 4. gününmüş. Ay hadi bakalım. Alalım inşallah hepimiz güzel haberi 🥳💕🙏
Ayy inşallah güzelim. Kocam hala her gün ilişkiye girelim kaçırmayalım diyor. Anlatamıyorum adama geçti yumurtlamam diye. Kız ben tükendim bebeğim gelceksen gel artık anan daha fazla sperm gönderemicek sana 😂😂

Valla benim bir sürü yumurtam oluyordu ama hamile kalamıyordum.Sen doktoru neden dinliyorsun al kendin takviye kullan..bir zamanlar her ay mfk alıyordum hiçbir doktora gitmedim bile..evet çok para verdim ama depoladım kendimi hiç pişman diğilim hem doğalda hamile kalmıştım..şimdide yine vitaminler sayesinde kaldım.Kesinlikle kullan
Aylarca İmom omega kullandım onu önermişti doktor. Bu ay da Elenetal 1’e geçtim içinde bir sürü vitamin var. Ama yumurta için ekstra bir şey kullanmadım hiç canım. Bu ay olmazsa sizin önerilerinizle alırım bir şeyler. Ama inşallah olur gerek kalmaz🙏🏻

güzel hamisler vee insallah en kisa zamanda o haberi alacaklar :KK37: benim Bat a daha 8 gün var ama asiri bir batma ve bel agrisi cekiyorum böyle adet agrisina benzer.. akintim yok ama.. bu ay erken catladi yumurtan sanirim ama ovu testiyle takip etmedigim icin tam bilemiyorumda... bide annem bu ay benim rüyasinda görmüs mandalina topluyormusum.. sen bu ay hamile kalcaksin dedi.. onunda etkisiyle böyle kendimi hamile gibi hissediyorum.. ay insallah öyledir.. test yapmak icinde cok erkendir diye düsünüyorum.. zaten ben yurtdisindayim burda testlerde asiri pahali onun icin sabredecgim biraz daha :KK68:
Ayyy hadi annişine inş malum olmuştur. alırız güzel haberi. Reglini bekle, gelmezse patlat 1 test zaten belli olur.

İnşallah öyledir güzelim bende bamya topladım erkek bebiş herhalde😂😂❤️

Kızlar gece yakın bir arkadaşımbeni rüyadsında öldüğümü görmüş. Uykumdan uyandım ağladım hıçkırarak dedi hayırı olsun inşallah. Dedim ömrüme ömür katmışsın rüyalar tersine çıkarmış. Eşimi görmüş çok kötü haldeymiş filan.

Sonra dediki sen bu ara bence çok güzel bir haber alacaksın, buna yoruyorum. 🙏 Ay hadi inş.

Kızlar gece yakın bir arkadaşımbeni rüyadsında öldüğümü görmüş. Uykumdan uyandım ağladım hıçkırarak dedi hayırı olsun inşallah. Dedim ömrüme ömür katmışsın rüyalar tersine çıkarmış. Eşimi görmüş çok kötü haldeymiş filan.

Sonra dediki sen bu ara bence çok güzel bir haber alacaksın, buna yoruyorum. 🙏 Ay hadi inş.
Ben en yakın arkadaşımın rüyamda öldüğünü gördükten sonra hayatıyla ilgili istediği pek çok şeye erişti biliyor musun. İstediği şehirde çok güzel bir iş buldu. Yurtdışına gitmek için gereken yabancı dil sınavını geçti. Şu anda hayatı çok keyifli 😍

X