2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben bu ay ovülasyon testi ile denedim ama hiç pik görmedim hep silik bi ara sanki koyulaşır gibi oldu ama ertesi gün yine silik sanırım benim yumoşlar desteksiz gelişmiyo pcos var ama bu ay dedim iğne ilaç yeter ovülasyonla takip edeyim ama sonuç hüsran adete az kaldı 19u artık bırakayım demi testi şu saatten sonra yumurta falan gelişmez

Kızlar bu testi deneyen var mı? Nasıldır sizce

Eklentiler

• IMG_20230912_234537.jpg
    IMG_20230912_234537.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 96
Hayırlısı kuzum olmasada bu ay vardır allahın bir bildiği deyip üzülmüyoruz☺️ perşembe yapıcam tekrardan eczanede yokmuş comfort almış erken gebeliğide kasetleride freely devam☺️
Aynen öyle canım bazen istediğimiz şeyin olmamasına canımızı sıkıyoruz oysa istediğimiz anda olmaması daha hayırlı çıkabiliyor. hayırlı zamanda gelsinn minnoşun balımm. Perşembe belki bi sürpriz olur 😍 olmazsa da teste devamm regl gelene kadar umut var 😊

Eklentiler

• 20230913_064814.jpg
    20230913_064814.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 83
Yaa nasıl anladın😅 Vajinal ultrason bu arada
Aslında bu şekilde kız ama bunu ters çevirip bakmak gerekiyor vajina kısmı aşagı gelecek erkem oluyor bulundugu konuma göre.
Bu arada doktor dikkatimi çekti erkan beye mi gidiyorsun ben ikinci dogumumu erkan beye yaptım şuan bende ona gidiyorum 😍😍😍

Saol teyzesi ay şu testin çizgilerini görünce bile o kadar mutlu oluyorum ki günlerce gölge silik arıyordum çok şükür ikimizinde inş sağlıkla ilerler 🥰🥰
İnşallah kuzum inşallah aramaya gerek yokmuş degil mi olunca nasıl çıkıyor 🫣🫣🫣🫣🫣🫣

X