2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür canım senin profilde kendi resmin vardı sanırım ben giderken. Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin hiç korkma dinlen. Kaç haftalık oldu çok geçmiş olsun.Bana da doktorlar aşağı yerleşmiş çok aşağıda vs dediler ben de dinlendim bir süre sen de dinlen
Evet kuzum kendi resmim vardı bebiş resmi kattım şans getirdi. 6. Haftaya yeni
Girdim kahve lekelerim hiç bitmedi 2 gün önce bildigin adet gibi kanamam oldu bugün geçti çok şükür kanama alanı vardı kesenin altında ama kese bozulmamıştı yatıyorum bu hafta ful cuma günü bebişi görmeye gidecegim inşallah 🙏🙏🙏

Maalesef sorumuza hiçbir cevap yok 😔 Keşke bilen birileri bizi aydınlatsaydı doktor serüveni çok meşakkatli biraz bilerek gitmekte yarar var. İnternetteki araştırmalarımda da bu tür soruların cevabını alamadım ne yazık ki. Bu iğne hangi durumlarda yapılıyor, ne zaman hastaneye gitmek lazım, ne zaman uygulanıyor cevap bulamıyorum bunlarla ilgili…
Merhaba ben sadece doktor kontrolünde kullandım 3 kez 2 si aşılama öncesiydi 1 tanesini de yumurta geliştirici ilaç kullandım yumurta boyu 20 ye ulaşınca kullandım

Bbt yazan kısmı sola doğru kaydırdığınızda silmek için bi seçenek çıkıyor

+'ya basıp bbt'ye tiklarsan tekrar o sayfa açılır canım

Bugünü yazdıgın yere tekrar tıkla baştan yaz canım düzelir
Dediklerinizi denedim de olmadı ya neyse önemli değil bu ay zaten biz kürden dolayı mı ne mideyi bozduk galiba. Adet günüm ilerlemeden başlayalım diye alelacele rastgele bi bal aldık ondan mı acaba. Sabahtan akşama karnım kasıklarım ağrıyor az az da olsa. Bu ay bilmiyorum nasıl olacak.

Dediklerinizi denedim de olmadı ya neyse önemli değil bu ay zaten biz kürden dolayı mı ne mideyi bozduk galiba. Adet günüm ilerlemeden başlayalım diye alelacele rastgele bi bal aldık ondan mı acaba. Sabahtan akşama karnım kasıklarım ağrıyor az az da olsa. Bu ay bilmiyorum nasıl olacak.
Bu şekilde olması lazımdı aslında. Ne balı canım

Eklentiler

• IMG_3708.jpeg
    IMG_3708.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar bilmeyenler için yeni bir topik açıldı. geçmek isteyenler şimdiden oraya da geçebilirler. Eylül ayını da barındırıyor. Çoğu kişi oraya geçti bile.

Oy sağlıkla gelsin😇benim de bu şekilde adete 2gun var
Benim sanırım erken döllenme olmuş o yüzden adetten çok önce silik çıktı adete yakın daha koyu çıktı ama sizin de gölge çizgi görüyor gibiyim inşallah iki gün sonra tekrarlarsanız muhtemelen koyulaşır🥰 inşallah sağlıkla sizinledir🙏🏻

Kız gördün mü bebişini kalp atışını darısıda bize inşallah resmi varsa at cinsiyet tahmini yapalımm
Bugün doktordaydımm kalp atışını da duydum aman yarabbim dedim gerçekten içimde insan var bugün aşırı ikna oldum rahatlayabiliriz 😅

Eklentiler

• IMG_1251.jpeg
    IMG_1251.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 68
Kuzum kasette yaptım bugün ondada çıkmadı freely idi. ama eşime erken gebelik aldırıcam şimdi yarın sabah yapıcam mide bulantım aşırı çünkü kasette aldırayım olmadı eczanede var mı o marka gebelik hesaplama sitesinde döllenme 2 eylül yazıyor varsa eğer yarın ya da perşembe çıkar sanırım
Sitede öyle diyodur da kuzum o her zaman doğru tutmuyor :KK43: bide hani geç döllenme ihtimali de olabiliyor onu da hesab et. Yine de inşallah sitedeki gibi olmuştur da pozitifi görürsün 🌺 eczanede laboquick var mı bilmiyorum inan ben ovü testi alınca içinde 2 gebelik testi vardı.

Bu şekilde olması lazımdı aslında. Ne balı canım
Sende hızlı kayıtın yanında adet detayları yazıyorya ben de adet dönemi yazıyor. Acaba güncel mi değil? Sola kaydırınca bişey çıkmıyor, sağa kaydırınca o dediğim başlığa geçiyor. Neyse olsun yine de yazmaya devam ederim. Eski başlıklarda ölçümleri uygulamasız alt alta yazıp öyle bulmaya çalışıyorlarmış. Bu ay da böyle olsun😄
Bal da çörekotu bal tarçın küründeki bal:)) Acaba iyi bal almadık diye mi öyle oldu, yoksa bu ay öğütülmüş çörekotu kullandık o mu dokundu midemize bilmiyorum. Adetin bittiği günün ertesi gününden beri her gün yumurtlama ağrısı gibi ağrı yaşıyorum. Sabahları da tuvalette hafif bi takım durumlar🙃 Öğütülmüş kullanan arkadaşlar bana bi bakabilir mi? 😄

X