2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar içime şu serptiniz bian bi korku girdi elimde bi tane daha bir gebenin testi var ama idrarı döktüğüm için yapamadım o yüzden panik oldum sabredip yarın yaparım artık şuan beta düşük belli o yüzden kan işini regl günü vereyim diyorum stres yapmiyayım ay çok stresli işler nasıl olacak sağlıklı mi degilmi artık geceleride uyuyamıyorum 😅
Bebişim içini ferah tut. Farklı testte çok farklı çıkması normal. Aslınd akoyulaşmayı da her gün değil de 2 günde bir yaparak takip etmek daha doğru. Benim de 2 gün aynı gibiydi üstelik aynı testte. İçini ferah tut. Eczaneden al 3-4 tane aynı test.

Predictor test en hassası ama kuzum bende 6 betayı algıladı sen yine de ümitsizliğe kapılma inşallah vardır
Burada çoğu kişi freely kaset test ile 9. 10. Günde çıkıyor ya canım o yüzden beklentiye girdim. Doktorlarda 14 gün sonra çıkabilir diyor bazıları testi regl 1 hafta geçince yapın diyor. Kaset testler daha geç çıkar biliyordum. Evde de başka yok predictor. Regl 3 gün var canım artık gelmezse tekrarlarım. Ama sabah yaptıgm kaset testlerde çıkmadı

Predictor test en hassası ama kuzum bende 6 betayı algıladı sen yine de ümitsizliğe kapılma inşallah vardır
Senin testin fotografı var mı canım. Benim böyleydi

Eklentiler

• IMG_20230912_035135.jpg
    IMG_20230912_035135.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 43
Kıyamam ya ne zaman bitçek bu bulantılar. Ben de ilk kez 2 gündür bir tık daha iyi hissediyorum nazar değmesin. İnternette 14. haftadan sonra rahatlıyor yazıyor. Seni merak ediyorum sürekli bakalım sende de öyle olacak mı.
Vallahi kuzum çok şükür kusma yok ben de. O yüzden buna da şükrediyorum. Ama öğürme var. İlaçları içerken özellikle. Bazen su da bile 🥲 geçecek inşallah sabrediyorum 🙏

Kıyamam ya ne zaman bitçek bu bulantılar. Ben de ilk kez 2 gündür bir tık daha iyi hissediyorum nazar değmesin. İnternette 14. haftadan sonra rahatlıyor yazıyor. Seni merak ediyorum sürekli bakalım sende de öyle olacak mı.
Bundan sonrası böyle geçer o zaman kuzum bir gün kötü iki gün iyi. Yani benim öyle oldu. Hala da öyle. Günüm günümü hiç tutmuyor. Dün midem bulanmıyordu bu sabah suyu o ilaçla içerken çok afedersin yerle fışkırttım ama kusmuyorum öğürmeyle oluyor 😔

Max 3 hafta var kuzum doktor kontrollerine ve gidişata göre belli olur artık ☺️ Son zamanlar zorluyor artık ama çok şükür tabiki de iyiyim, iyiyiz 🤲🏼🌸💜
Ayy 3 hafta mı 😍🧿

Ya bu zaman nasıl bir şey ne çabuk geçmiş. Daah dün gibi hatırlıyorum senin hamile olduğunu öğrediğimiz günü. Allahım sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah. İkiniz de iyi olun. 🙏

Bizim için de zaman hızlı ve keyifli geçer umarım.

Sen çalışıyor muydun bu arada?

Fenometere ateşimi kaydediyordum. Bugün uyku sersemi hızlı hızlı yazdım. 36.40 yazacakken 3ü tam tıklayamamışım 64.00 oldu. Hatta Allah Allah niye tıkla dememi kabul etmedi 0 a bi daha basayım dedim direkt kaydet yaptım ne değer yazdığıma bakmadan. Benim ateş şu an tavan görünüyor😄. Bu uygulamayı kullanan silip düzeltmeyi bilen var mı? Ben düzenleme yerini bulamadım.

Normal kaset testle tekrarladım ama gölge çıkıyor sonradan o da büyük ihtimal kuruma çizgisi. Bugun 12. Gün zaten olsa çıkardı diye düşünüyorum. Ama gece prodictr regl günü yapılan testte hemen çizgi çıkmıştı ondan ümitlendim. Artık umudum yok regl gelir diye düşünüyorum
Regl gelene kadar ümit var kuzum. Umutsuzluğa kapılma 🤍

Fenometere ateşimi kaydediyordum. Bugün uyku sersemi hızlı hızlı yazdım. 36.40 yazacakken 3ü tam tıklayamamışım 64.00 oldu. Hatta Allah Allah niye tıkla dememi kabul etmedi 0 a bi daha basayım dedim direkt kaydet yaptım ne değer yazdığıma bakmadan. Benim ateş şu an tavan görünüyor😄. Bu uygulamayı kullanan silip düzeltmeyi bilen var mı? Ben düzenleme yerini bulamadım.
Bbt yazan kısmı sola doğru kaydırdığınızda silmek için bi seçenek çıkıyor

+'ya basıp bbt'ye tiklarsan tekrar o sayfa açılır canım

Boyum 1.69 benim ama kendim kilolu diğilim.Dün dedim doktoruma karnım hiç bu kadar büyümemiş bana dedi gayet normal dedi ilk haftalarda büyük karın kesin istemiyoruz dedi..o zaman bende rahatladım☺️ ama geceleri şişmiş oluyorum🤭Birde erkekte her kes diyor kızdakı gibi büyük yuvarlak olmuyor
Belli olmaz o hiç 😍

Kuzum doktor her ihtimale hazırladı bizi dan dan diye söyledi yani hazırlıklı ol kanamalı bi gebelik bekliyor seni diye ama şuanlık bi sıkıntım yok fazla ayakta durunca kasıklarım ağırlaşıyor belim ağrıyor o kadar sen ne durumdasın inşallah iyisindir canım 🙏
İyiyim bebegim çok şükür yatıyorum sende çok yorma kendini bitanem 😍😍

Ayy 3 hafta mı 😍🧿

Ya bu zaman nasıl bir şey ne çabuk geçmiş. Daah dün gibi hatırlıyorum senin hamile olduğunu öğrediğimiz günü. Allahım sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah. İkiniz de iyi olun. 🙏

Bizim için de zaman hızlı ve keyifli geçer umarım.

Sen çalışıyor muydun bu arada?
Çalışıyordum hayatım 12 haftalık olana kadar büyük bir mobbınge uğradım hamılelıgim bahane edilerek ve kavga boyutuna dondu olay en son ben de susmadım ve terkettim ortamı bırdaha da gitmedim oylelıkle son bulmuş oldu yani , maddi olarak bi tık sarstı ama hayırlısı böyleymiş iyiki böyle oldu diyorum bazen oğluma vakıt ayırmış oldum kendim dinlendim biraz nasip ☺️ Valla sorma ya bana bu hamilelik çok çok hızlı geçti , oğlumda böyle senelerdir hamileymişim gibi hissediyordum 😂
Çok şükür son zamanlara geldik dediğin gibi sağlıkla kavuşalım 🤲🏼🌸
Darısı size olsun kuzum su gibi geçsin gitsin inşallah ☺️
Ben hızlı geçti diyorum ama benimde 17 haftaya kadar çok bulantım oldu iki üç besin dışında hiçbişey yiyemiyordum , sonrasında bulantı durumu geçti yemek seçme durumu kaldı 25 ten sonra ufak ufak bilimlerden yemeye başladım sulu yemek et tavuk soğan kıyma hıcbırını yemıyordum cunku , tost patates corba 😂 yaz geldi sıcaklar mahfetti tansıyon problemı yaşadım azcıkın dısarı cıkınca sıcaktan düşüyordu tansıyonum bayılma falan yaşadım bı ıkı kez tum yazı evde geçirdim o yuzden pervane karşısında 😂 ama hızlı geçti yani 😍 bakınca geriye hatırlamıyorsun bıle gectı gıttı dıyorsun yaşadıklarına çok şükür 🤲🏼🥰

X