2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

yaparmıyım hiç iş güçle işim olmaz eşimle kızlarım hallediyor her şeyi çok şükür kuzum. Ama öyle bir kanamam oldu ki canım gitti
Dedim kese görecegim aklıma bile gelmedi bildigin kırmızı bir ped dolusu hemen hemen çok kötü inşallah hiç kimse yaşamaz böyle bir durum 🙏🙏🙏🙏
Amin kimseye yasatmasin benim travmam olmuştu resmen insllah sağ salim kolaylıkla saglikla bebegini alirsin kucağına banada dua etmeyi unutma kuzum

Merve3553 Merve3553 Merveciğimden feyzaldım ve eşime böyle bi sürpriz yaptım 2 gün önce. 💞 Bunları öylesine bebek totemi olsun diye almıştım hamile değilken. Eşimin doğum günüydü. Sana bi hediye aldım dedim. Bu kutuyu verdim Bir yandan da videoya aldım. Öyle güzel şaşırıp sevindi ki inanamadı😊 Bugüne kadar aldığım en güzel doğum günü hediyesi hatta bugün en güzel yaşıma girdim, en güzel doğum günüm bugün dedi. Videoya aldığım için kutuyu açtığındaki halleri hatıra kalacak.
Not: Bu defa bana gönülden söz verdi aslaaa hiç kimseye söylemicek. Karnım şişip millet kendi anlayana kadar kimse bilmeyecek.😁
Çok güzel olmuş çok sevindim canım Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🥰🙏

Merve3553 Merve3553 Merveciğimden feyzaldım ve eşime böyle bi sürpriz yaptım 2 gün önce. 💞 Bunları öylesine bebek totemi olsun diye almıştım hamile değilken. Eşimin doğum günüydü. Sana bi hediye aldım dedim. Bu kutuyu verdim Bir yandan da videoya aldım. Öyle güzel şaşırıp sevindi ki inanamadı😊 Bugüne kadar aldığım en güzel doğum günü hediyesi hatta bugün en güzel yaşıma girdim, en güzel doğum günüm bugün dedi. Videoya aldığım için kutuyu açtığındaki halleri hatıra kalacak.
Not: Bu defa bana gönülden söz verdi aslaaa hiç kimseye söylemicek. Karnım şişip millet kendi anlayana kadar kimse bilmeyecek.😁
bende uzun zamandı bir çift patik aldım kutulu duruyor eşimden habersiz benimde öyle bi düşüncem var bakalım çok güzel bi duygu yaşattıgına eminim 🙏😍

bende uzun zamandı bir çift patik aldım kutulu duruyor eşimden habersiz benimde öyle bi düşüncem var bakalım çok güzel bi duygu yaşattıgına eminim 🙏😍
beklediğimden çok daha güzel oldu canım. Doğum günü olduğu için iyi denk geldi aklına gelmemişti bu sürprizi alacağı 😊 sende inşallah bu patikle sürpriz yaparsın 🥰 kameranı önceden açıp ayarlarsın gözünü kapattırıp avuçlarına koyarsın patiği 😍

Oyyy okurken ben ağladım 🥲🥲 sağlıkla devam etsin inşallah kuzum ❤️

Aminn bebeğim çok teşekkür ederim. Hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah💕 Sen nasıl oldun ne durumdasın?
Ağrım oluyor ama kanama filan yok şimdilik 2 hafta sonra çağırdı bebeğin yukarı çıkmasını temenni ediyoruz inşallah sezeryan dikişimden yukarı çıkar canım

Aşkım bazen bazı kişilerde oluyor biliyorsun aslında ama insanın başına gelince korkuyor haklısın , kanamanın çoğunu atmışsın okuduğum kadarıyla kalanda buyuk bı alan değil oda kaybolur gider inşallah 🤲🏼 Kesende şeklide güzel duruyor 🤲🏼 Birazcık dinlen kendini yorma az prenses ol hayatım bu anı çok beklediniz 🌸
Çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için gerçekten iki çocuk dogurdum böyle şeyler yaşamadım tadınıda çıkaramadım dedigin gibi prenses olma zamanı 💗💗💗💗

Kızlar yumurtlama üzerinden 14gün geçti.ateş ölçtüm bu sürede.dün ateş 36.5 bugün 36.9 çıktı. Gebelik testleri negatif malesef.Bide 8.ve 9.gününde de ateş 36.5 çıkmıştı acaba o zaman yerleşti mi diye düşünmüştüm ama dün yine 36.5 görünce anlam veremedim..Ateş konusunda tecrübeli çok arkadaş var burda lütfen yardımcı olur musunuz

Ağrım oluyor ama kanama filan yok şimdilik 2 hafta sonra çağırdı bebeğin yukarı çıkmasını temenni ediyoruz inşallah sezeryan dikişimden yukarı çıkar canım
Çıkacak inşallah kuzum ben çom aşagıda oldugunu düşünmüyorum şuan zaten daha çok küçük yukrıya dogru büyücek. Lütfen kanama felan aklına getirme inşallah yaşamazsın öyle bişrşey 🙏🙏🙏🙏

Medala Medala Canım tekrarladın mı testi? İnşallah vardır🙏🏻
Normal kaset testle tekrarladım ama gölge çıkıyor sonradan o da büyük ihtimal kuruma çizgisi. Bugun 12. Gün zaten olsa çıkardı diye düşünüyorum. Ama gece prodictr regl günü yapılan testte hemen çizgi çıkmıştı ondan ümitlendim. Artık umudum yok regl gelir diye düşünüyorum

Çıkacak inşallah kuzum ben çom aşagıda oldugunu düşünmüyorum şuan zaten daha çok küçük yukrıya dogru büyücek. Lütfen kanama felan aklına getirme inşallah yaşamazsın öyle bişrşey 🙏🙏🙏🙏
Kuzum doktor her ihtimale hazırladı bizi dan dan diye söyledi yani hazırlıklı ol kanamalı bi gebelik bekliyor seni diye ama şuanlık bi sıkıntım yok fazla ayakta durunca kasıklarım ağırlaşıyor belim ağrıyor o kadar sen ne durumdasın inşallah iyisindir canım 🙏

Başlarda ben de hiç uyuyamadım kuzum. Çok gergindim. Sabah erkenden kalkıyordum ki bu benim için mucize 😂 ama stres hiç bitmiyor bak 12+3 bugün. Dün kasıklarımda ağrı vardı çok korkuluydum. Sabah öğürmeler ilacı zorla içmeler. Şuan hala midem bulanıyor okuldayım Allahtan öğrenci yok gelmedi. Yoksa gerçekten hiç iyi değilim 😅
Kıyamam ya ne zaman bitçek bu bulantılar. Ben de ilk kez 2 gündür bir tık daha iyi hissediyorum nazar değmesin. İnternette 14. haftadan sonra rahatlıyor yazıyor. Seni merak ediyorum sürekli bakalım sende de öyle olacak mı.

X