2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O hatayı yaptım kuzum lekelenmelerim geçer geçmez işe yapıştım hep tekrarladı bir daha aynı hatayı yapmak istemiyorum eşimde evde kafam rahat cuma günü bebegimi ve kalp atışını duyarım inşallah 💙💙💙💙💙
Tabi çok yalnış yaptın 5 haftadan yatıyorum dün ilk defa doktordan çıkınca azcık gezdim dışarda.İn şa Allah duyarsın canım🙌🏻

Bu gün 15 oldum çok şükür🙌🏻🥹Bulantılarım geçti çok şükür ara sıra olan bulantıları hesapa katmıyorum o normal zaten bana göre.Oğluşum olucak🩵🩵🩵Ay senin doğumunada az kaldı ya🥹
Hislerin doğru çıkmış desene kuzum sağlıkla gelsin fındık 🤲🏼😍 Az dahs geçsin epey rahatlarsın 🥰
Evet kuzucum nasipse max 3 hafta içinde kavuşacağız bizde sağlıkla, amin 🤲🏼😍😍😍

canım benim eşim çok heyecanlı ve panik yapar daha kan vermedim sonucta ikimizide strese sokar bide dili durmaz şimdi heyecandan hemen kaynanagile söyler onlar hep soruyor cünkü mecbur duruyor perşem be kan verip bi sürpriz yaparım 😍
Yaaa öylemi benimki tutar ya kendini☺️Ayy ne güzel ben çok dedim hamile kalmadan önce bunu yapıcam şunu yapıcam ama hiçbir şeyde yapmadın hep heyacandan test sonuçları beklerken hepsini boş verdim

Hislerin doğru çıkmış desene kuzum sağlıkla gelsin fındık 🤲🏼😍 Az dahs geçsin epey rahatlarsın 🥰
Evet kuzucum nasipse max 3 hafta içinde kavuşacağız bizde sağlıkla, amin 🤲🏼😍😍😍
Ay Amin canım sağ salim kavuş bebeğine🙌🏻🙌🏻🙌🏻Evet şimdi azcık kasık ağrıları başlamış bebiş büyüdüğü için zamanla rahatlarım.Evet tam rüyamda gördüğüm gibi oldu🥹🙌🏻

Yaaa öylemi benimki tutar ya kendini☺️Ayy ne güzel ben çok dedim hamile kalmadan önce bunu yapıcam şunu yapıcam ama hiçbir şeyde yapmadın hep heyacandan test sonuçları beklerken hepsini boş verdim
olsun canım bebişin sağlıklı olsunda bunlar sadece anı olarak kalıyor bizimki bi yıldır bu anı bekliyor biraz daha beklesin çünkü dilini tutacagını sanmıyorum 😂

Kızlar bata 4 gün var sabah test yaptım negatif. Zaten adet ağrılarım da başladı bence yine olmadı

Eklentiler

• IMG_7875.jpeg
    IMG_7875.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 72
olsun canım bebişin sağlıklı olsunda bunlar sadece anı olarak kalıyor bizimki bi yıldır bu anı bekliyor biraz daha beklesin çünkü dilini tutacagını sanmıyorum 😂
Amin.Cinsiyetin partisi bile yapmadım heyacandan şimdi diyorum karnım büyüsün bir resim çektiririz en azından balonla🙌🏻😀Bizdede 2.5 sene oldu bekle bekle gelince de unuttuk her şeyi🤭

yaparmıyım hiç iş güçle işim olmaz eşimle kızlarım hallediyor her şeyi çok şükür kuzum. Ama öyle bir kanamam oldu ki canım gitti
Dedim kese görecegim aklıma bile gelmedi bildigin kırmızı bir ped dolusu hemen hemen çok kötü inşallah hiç kimse yaşamaz böyle bir durum 🙏🙏🙏🙏
Aşkım bazen bazı kişilerde oluyor biliyorsun aslında ama insanın başına gelince korkuyor haklısın , kanamanın çoğunu atmışsın okuduğum kadarıyla kalanda buyuk bı alan değil oda kaybolur gider inşallah 🤲🏼 Kesende şeklide güzel duruyor 🤲🏼 Birazcık dinlen kendini yorma az prenses ol hayatım bu anı çok beklediniz 🌸

Zaten çok bekliyorum ya doktor dedi göbekte rahatsızlık hiss etsen demek çocuktan yavaştan başlıcan hiss etmeye dedi🥹😍
16 17 gibi hissedebilirsin ama anlamayabilirsin belki ilk başta çok minik başlıyor 😍 kayar gibi gıdıklanır gibi hatta içinde karınca yürüyormuş gibi bir his diyim ☺️

Amin.Cinsiyetin partisi bile yapmadım heyacandan şimdi diyorum karnım büyüsün bir resim çektiririz en azından balonla🙌🏻😀Bizdede 2.5 sene oldu bekle bekle gelince de unuttuk her şeyi🤭
çektir canım hatıra kalsın içinde hiç bişey bırakma bende nedense şimdiden oğlum olacak gibi hissediyorum ama sağlıklı olsunda sadece öyle hissettim bilmiyorum 😍

16 17 gibi hissedebilirsin ama anlamayabilirsin belki ilk başta çok minik başlıyor 😍 kayar gibi gıdıklanır gibi hatta içinde karınca yürüyormuş gibi bir his diyim ☺️
Evet öyle diyorlar ilk çocukta anlamıyorsun belkide bende anlamam hatda🤭bekliyorum bende çok sabırsızlıkla ultrasonda görünce inanmiyorumki baya benim karnımda çünkü karnım şimdi küçük☺️

Merve3553 Merve3553 Merveciğimden feyzaldım ve eşime böyle bi sürpriz yaptım 2 gün önce. 💞 Bunları öylesine bebek totemi olsun diye almıştım hamile değilken. Eşimin doğum günüydü. Sana bi hediye aldım dedim. Bu kutuyu verdim Bir yandan da videoya aldım. Öyle güzel şaşırıp sevindi ki inanamadı😊 Bugüne kadar aldığım en güzel doğum günü hediyesi hatta bugün en güzel yaşıma girdim, en güzel doğum günüm bugün dedi. Videoya aldığım için kutuyu açtığındaki halleri hatıra kalacak.
Not: Bu defa bana gönülden söz verdi aslaaa hiç kimseye söylemicek. Karnım şişip millet kendi anlayana kadar kimse bilmeyecek.😁

Eklentiler

• B612_20230910_203422_726.jpg
    B612_20230910_203422_726.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 67
çektir canım hatıra kalsın içinde hiç bişey bırakma bende nedense şimdiden oğlum olacak gibi hissediyorum ama sağlıklı olsunda sadece öyle hissettim bilmiyorum 😍
Ben hamile kalınca kız hiss etdim ama sonra iki defa rüyamı görünce kesin dedim erkek ama hiçbir önemi yok benim için kesinlikle hatda deyim güzel giyimler kız için daha çok🤭

Evet öyle diyorlar ilk çocukta anlamıyorsun belkide bende anlamam hatda🤭bekliyorum bende çok sabırsızlıkla ultrasonda görünce inanmiyorumki baya benim karnımda çünkü karnım şimdi küçük☺️
Minyonsun biraz sen hatırladığım kadarıyla hemen çıkmaz belki hele ilk gebeliklerde benim oğlumda 25 hafta gibi anca a evet bebiş karnı diyebilirdim yani ☺️ Karnın küçükmüş büyükmüş takılma hiç sakın ☺️ Güçlendimi anlarsın o zaman hamilelik daha tatlı bir boyuta ulaşıyor 😍

Kızlarrr bir şey sormak istiyorum? bende 3 ay tarihi geçmiş predictor gebelik testi vardı şu adetin ilk günü yapılan testten. Gece aklıma düştü yapayım dedim 1 dk geçince silik çizgi göründü. Tarihi geçik testlerde negatif çıkar genelde diyorlar internette. O yüzden emin olamadım bugun yumurtlamadan sonra 11 gün. Dün testler negatifti. Adete 3 gün var. Kafam çok karıstı önceki günler yaptığım testler sonradan hep silik oldu. Hamile miyim hiç bilmiyorum ilk kez bunlar başıma geldi asla silik bile çıkmazdı günler sonra bile. Test aşağıda kamerada belli olmadı ama gözle görülüyor rahat bi şekilde pembe. Yarın 12.günüm sabah deneyip artık son kere yoluma bakıcam. Dua edin bir mucize olsun🙏🙏🥺
Canım seni ümitlendirmek istemem ama ben 9 gün bu kadar silik çizgi ile öğrendim varsa sabah tekrar yap canım

Minyonsun biraz sen hatırladığım kadarıyla hemen çıkmaz belki hele ilk gebeliklerde benim oğlumda 25 hafta gibi anca a evet bebiş karnı diyebilirdim yani ☺️ Karnın küçükmüş büyükmüş takılma hiç sakın ☺️ Güçlendimi anlarsın o zaman hamilelik daha tatlı bir boyuta ulaşıyor 😍
Boyum 1.69 benim ama kendim kilolu diğilim.Dün dedim doktoruma karnım hiç bu kadar büyümemiş bana dedi gayet normal dedi ilk haftalarda büyük karın kesin istemiyoruz dedi..o zaman bende rahatladım☺️ ama geceleri şişmiş oluyorum🤭Birde erkekte her kes diyor kızdakı gibi büyük yuvarlak olmuyor

X