2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar yumurtlama üzerinden 14gün geçti.ateş ölçtüm bu sürede.dün ateş 36.5 bugün 36.9 çıktı. Gebelik testleri negatif malesef.Bide 8.ve 9.gününde de ateş 36.5 çıkmıştı acaba o zaman yerleşti mi diye düşünmüştüm ama dün yine 36.5 görünce anlam veremedim..Ateş konusunda tecrübeli çok arkadaş var burda lütfen yardımcı olur musunuz..

Kızlarrr bir şey sormak istiyorum? bende 3 ay tarihi geçmiş predictor gebelik testi vardı şu adetin ilk günü yapılan testten. Gece aklıma düştü yapayım dedim 1 dk geçince silik çizgi göründü. Tarihi geçik testlerde negatif çıkar genelde diyorlar internette. O yüzden emin olamadım bugun yumurtlamadan sonra 11 gün. Dün testler negatifti. Adete 3 gün var. Kafam çok karıstı önceki günler yaptığım testler sonradan hep silik oldu. Hamile miyim hiç bilmiyorum ilk kez bunlar başıma geldi asla silik bile çıkmazdı günler sonra bile. Test aşağıda kamerada belli olmadı ama gözle görülüyor rahat bi şekilde pembe. Yarın 12.günüm sabah deneyip artık son kere yoluma bakıcam. Dua edin bir mucize olsun🙏🙏🥺
Tarihlerimiz seninle yakın canım kaset test yap istersen elinde varsa onda daha kesin sonuç alırsın ben de erkn gebelik testi yapmıştım bu kadar bile çıkmamıştı çizgi

Kızlarrr
Bu boş gebelık muhabbeti 5.haftada belli oluyor mu acaba bazıları kese var ama bebek yok diyorlar 5.haftada falan

Kızlarrr
Bu boş gebelık muhabbeti 5.haftada belli oluyor mu acaba bazıları kese var ama bebek yok diyorlar 5.haftada falan
Yolk sac varsa boş gebelik değil deniyor. 5. Haftada bebek gözükmez zaten canım. Dr'lar da yolk sacina göre yorum yapıyorlar boş veya değil diye

A Afratafrac beyons beyons melisaa93 melisaa93
golden-snitch golden-snitch kullanıcı adlarını bu kadar hatırlayabildim. Nasılsınız kızlar? En son aylar önce düşük yapıyorum diyip siteden ayrılmıştım. Elhamdülillah gebeligim saglikla ilerliyor. 16. Haftadayim. Siz nasılsınız, sizleri özledim. Hep destek olmustunuz. Bulantı ve kusmadan olecegimi bile düşündüğüm bir dönem geçirdim, şimdi biraz rahatladim

Yeni anne adayları olarak 8. Haftaya kadar kesinlikle doktora gitmenizi önermem, geç döllenme olmuş ve bebeğim bir hafta gerideydi bu nedenle kalp atışı kese vs hiç haftayla uyumlu gitmedi. Yerleşme kanaması 7. Hafta sandığım 6. Haftamda yaşadım doktorlar kesin düşük olacak, tekrar bebek yaparsın dediler ama ben ümidimi kaybetmedim. Doktorlara giderek paramı, zamanımı ve sevincimi kaybettigimle kaldim

golden-snitch golden-snitch kullanıcı adlarını bu kadar hatırlayabildim. Nasılsınız kızlar? En son aylar önce düşük yapıyorum diyip siteden ayrılmıştım. Elhamdülillah gebeligim saglikla ilerliyor. 16. Haftadayim. Siz nasılsınız, sizleri özledim. Hep destek olmustunuz. Bulantı ve kusmadan olecegimi bile düşündüğüm bir dönem geçirdim, şimdi biraz rahatladim
Aa canım seni görmek ne güzel 😍 çok sevindim sağlıkla ilerledigine 🙏 ben de şu an 6+2'yim hesaplarima göre hep bir diken üstündeyim inşallah çabucak gecer bu stresli zamanlar 🙏

Aa canım seni görmek ne güzel 😍 çok sevindim sağlıkla ilerledigine 🙏 ben de şu an 6+2'yim hesaplarima göre hep bir diken üstündeyim inşallah çabucak gecer bu stresli zamanlar 🙏
Maşaallah sağlıkla ilerlesin canım keyfini çıkar, her şey olacağına varır 8 e kadar gitme bile bence kontrole, çok heyecanlı oluyoruz anlıyorum ama biraz büyüsün her şey netlessin 😍

Maşallah kuzum çok sevindim. sağlıkla büyüyüp doğsun inşallah.🙏 Ben de hamileyim 8. haftamdayım 🥰🧿 benim de baya kötü ilerliyor sürecim ancak 2 gündür bir tık daha iyiyim ve şükür ediyorum bu bir tık iyi olmaya.

X