2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba a canım yumurtan çatlamış görünüyor , gebelik testi çıkmayabilir ama çok varsa yap bence ben olsam yapardım ovülasyon yapıp duruyorum ben adete 7 gün kaladan beri

idrar yolu enfeksiyonu için vermişti bana doktor doğru ilacı söyledim inşallah :)
Ben de sistim oldum sanırım ağrı yanma yok ama hep tuvaletim var gibi ama gidiyorum az az
bende bazı forumlarda okudum kimi doktorlar günde iki veriyormuş ama benimki günde 1 kullan dedi.dozu az geldi ondan mı olmadı acaba? yumurtlama günümü de erkene çekmedi.
Ben de günde 1 tane kullanıyorum ya iki pcos için diye okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum benim 1 gün önce geldi adet onla alakalımı bilmiyorum.
Kızlaaaaar ben bugün de ovülasyon yaptım yine dörtlü şekilde 6 gün kaldı adete bakin ekliyorum yine pik bunlar , 3. Markayı sakın almayın bu arada dandik sanırım.
Ay gebelik olduğunda pik olur diyorlar ama başka sebebi var mıdır bilemiyorum

bende ağrı yanma ne ararsan vardı :) 5 olması gereken değer 111 çıkmıştı bu ilacı kullandım sabahına birşey kalmadı

Ay bakalım inşallah canım , bu arada nem sistit olduğumda bol su içiyorum çok iyi geliyor, arada olacakmış gibi hissettiğimde az su içtiğimi farkediyorum..

SAT - 4 TEMMUZ BAT- 2 AĞUSTOS

bende ağrı yanma ne ararsan vardı :) 5 olması gereken değer 111 çıkmıştı bu ilacı kullandım sabahına birşey kalmadı
Oo baya yüksek çıkmış etkili bir ilaç demek ki zararıda yokmuş deneyeyim madem.
Ay bakalım inşallah canım , bu arada nem sistit olduğumda bol su içiyorum çok iyi geliyor, arada olacakmış gibi hissettiğimde az su içtiğimi farkediyorum..
Ben çok az su içiyorum ya farkındayım ama arttıramiyorum unutuyorum içmeyi

Bugün gelir heralde kargo dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…