2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu benim annemde de oldu. Hatta annem artık menopoza giriyorum sandı böyle böyle bitecek sandı ama 3 aylıkken kardeşim karnında hareket edince öğrendik ki bebiş varmış. Şimdi 11 yaşında akıllı bi bıdıkımız var 😍
Oyyy allahım esirgesin maşallah😍 3 ay hiç belirtisi olmamış mı nasıl anlamamış ya 🤭

Geçen ay da ovulasyon testi denedim ama yumurtlama göremedim 28.günde adet oldum hep 25 28 günde bir adet olurum zaten. Geç yumurtlama görünce şaşırdım canım ya bende internette 14 gün sonra yapıldığını okumuştum
Aynen cnm ben ovülasyon testi kullanmadım ama bende geç yumurtladım galiba bugün adet günüm hala olmadım

Öncelikle adet tarihine daha var erken gebelik testi deneyebilirsin canım ama asıl olan yumurtama zamanı tabiki en doğru sonuç için adet günü beklemek ama beklemek zor bunu biliyorum test yaptığımda negatif görürsende üzülme çünkü adete daha var 🥰🥰
🥰teşekkür ederim canım . yumurtlamadan kaç gün sonra test yapmak gerekiyor ki 7- 8 gün oldu sanıyorum

İnşallah kuzum Allahım hepimize nasip etsin hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı şekilde ya. Bu ay da bunu deney kim bakalım☺️ ben bundan aldım bakalım
benimki de şu an bundan :) ilk kullandığım toz olandandı ikinci kutuya geçtiğimde toz olandan bulamadım evin çevresinde bende bundan aldım :) iyi ki yazdın bugün içmeyi unutmuşum hemen içicem :KK70:

İnşallah kuzum Allahım hepimize nasip etsin hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı şekilde ya. Bu ay da bunu deney kim bakalım☺️ ben bundan aldım bakalım
bende bazı forumlarda okudum kimi doktorlar günde iki veriyormuş ama benimki günde 1 kullan dedi.dozu az geldi ondan mı olmadı acaba? yumurtlama günümü de erkene çekmedi.

Kızlar selam evleneli 1 yıldan fazla oldu bu ay ilk defa çocuk denemeye karar verdik çok sıkı çalışmalarımız olmadı ama ovülasyona falan denk geldiği oldu kasıklarımda batma şeklinde ağrılar var beyaz akıntım geliyor az az gögüs ucum hassas adet döngüm 28 ama son zamanlarda değişken geçen ay mesela 24 günde gelmişti. bat günüm 18 inde ama ben çok merak ediyorum bebiş var mı diye test yapmalı mıyım çok mu erken sizce
daha çok erken canım 3-4 gün sonra yapmak daha iyi :)

Bunu ben de aldim reglin 1. Gununden itibaren kullanmaya basladim. O mu sebep oldu bilmiyorum. Normalde 7 gun surer ve hic degismez. 2gun aktif kanama oldu. 3.gunde cok azaldi miktari. Bugun 5 gun lekelenme tarzinda ama nerdeyse bitti. Kullananlardan benzer durum yasayan var mi?
benimde daha yoğun olurdu kanamayı baya azalttı :)

Kızlaaaaar ben bugün de ovülasyon yaptım yine dörtlü şekilde 6 gün kaldı adete bakin ekliyorum yine pik bunlar , 3. Markayı sakın almayın bu arada dandik sanırım.

Eklentiler

• 192672D4-E328-4DBE-8907-CFC9C50E6360.jpeg
    192672D4-E328-4DBE-8907-CFC9C50E6360.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar selam evleneli 1 yıldan fazla oldu bu ay ilk defa çocuk denemeye karar verdik çok sıkı çalışmalarımız olmadı ama ovülasyona falan denk geldiği oldu kasıklarımda batma şeklinde ağrılar var beyaz akıntım geliyor az az gögüs ucum hassas adet döngüm 28 ama son zamanlarda değişken geçen ay mesela 24 günde gelmişti. bat günüm 18 inde ama ben çok merak ediyorum bebiş var mı diye test yapmalı mıyım çok mu erken sizce
Bebişim daha çok erken, azcık sabret bekle bir 4-5 gün daha

Kızlar birşey soracağım adetin 21. Günü progesteron hormonuna baktırdım 12.8 çıktı Buda iyi demek oluyormuş adetime 1 hafta var gebelik testi yapsam çıkar mııı nolur cevap verin cok heyecanlıyım

X