2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oyyy allahım esirgesin maşallah 3 ay hiç belirtisi olmamış mı nasıl anlamamış ya

Aynen cnm ben ovülasyon testi kullanmadım ama bende geç yumurtladım galiba bugün adet günüm hala olmadım

teşekkür ederim canım . yumurtlamadan kaç gün sonra test yapmak gerekiyor ki 7- 8 gün oldu sanıyorum

İnşallah kuzum Allahım hepimize nasip etsin hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı şekilde ya. Bu ay da bunu deney kim bakalım ben bundan aldım bakalım
benimki de şu an bundan :) ilk kullandığım toz olandandı ikinci kutuya geçtiğimde toz olandan bulamadım evin çevresinde bende bundan aldım :) iyi ki yazdın bugün içmeyi unutmuşum hemen içicem

İnşallah kuzum Allahım hepimize nasip etsin hayırlısı ile hayırlı ve sağlıklı şekilde ya. Bu ay da bunu deney kim bakalım ben bundan aldım bakalım
bende bazı forumlarda okudum kimi doktorlar günde iki veriyormuş ama benimki günde 1 kullan dedi.dozu az geldi ondan mı olmadı acaba? yumurtlama günümü de erkene çekmedi.

daha çok erken canım 3-4 gün sonra yapmak daha iyi :)

benimde daha yoğun olurdu kanamayı baya azalttı :)

Kızlaaaaar ben bugün de ovülasyon yaptım yine dörtlü şekilde 6 gün kaldı adete bakin ekliyorum yine pik bunlar , 3. Markayı sakın almayın bu arada dandik sanırım.

Eklentiler

• 192672D4-E328-4DBE-8907-CFC9C50E6360.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 57
Bebişim daha çok erken, azcık sabret bekle bir 4-5 gün daha

Kızlar birşey soracağım adetin 21. Günü progesteron hormonuna baktırdım 12.8 çıktı Buda iyi demek oluyormuş adetime 1 hafta var gebelik testi yapsam çıkar mııı nolur cevap verin cok heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…